< Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. - bez kategorii
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > zycie widziane inaczej, z wysokości 35 cm nad ziemią...
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

bez kategorii Entries with no category
Stary

U kresu wakacji...

Napisane 13-08-2008 o 12:48 przez Russ
Updated 13-08-2008 at 12:53 by Russ
Dawno Nas z Wami nie było...

Od czego zacząć? Hm... Wakacje powoli dobiegają końca. Jednak muszę przyznać, że w tym roku nastąpił w moim życiu pewien przełom.

Nauczyłam się czytać własnego psa.

Ktoś może teraz pomyśleć:
-Phi, też mi coś. Potrafię to od zawsze!
Też mi się tak zdawało. Jednak podczas obozu agility wszystko się zmieniło. Mój pies był inny niż wszystkie. Wydawało mi się, że znam ją bardzo dobrze. Jednak nie...
...
Awatar Russ
miłośnik psów
Komentarze 0 Russ jest offline
Stary
Rating: 13 votes, 3.00 average.

Dzieciaczki.

Napisane 16-04-2008 o 09:17 przez Russ

Decydując sie na małego terriera w domu wiedziałam, że czeka mnie dużo pracy.
Ale nigdy nie przypuszczałam, że to małe stworzenie ujawni swoje drugie JA tak szybko...

Sashka od samo początku robiła mi na przekór Jako mały papuś miewała humorki:

Jednak humorki poszły w niepamięć. Stosunkowo szybko. Mały terrier, który tylko nadstawia się do głaskania to dla mnie żaden terrier
...
Awatar Russ
miłośnik psów
Komentarze 2 Russ jest offline
Stary
Rating: 13 votes, 2.77 average.

Trochę handlingu,

Napisane 25-03-2008 o 15:19 przez Russ
"Jeśli ktoś jest w stanie ustawić Sashkę w postawie wystawowej- może iść w świat ze swoimi umiejętnościami..."

Ha ha, kiedyś sobie wymyśliłam coś takiego. Miałam wtedy ciężki okres z moją małą wredotą. Nic nie pomagało- nie mogłam jej ustawić nawet na sekundę. Potem było już dobrze po to, żeby znowu było źle. Na Sashy ćwiczę, aby z następnym psem mieć już jakiś start. Nabywam doświadczenia, pokory i cierpliwości. Sashka jest idealną nauczycielką- wymagającą i upartą. Teraz
...
Awatar Russ
miłośnik psów
Komentarze 1 Russ jest offline
Stary
Rating: 12 votes, 3.00 average.

Święta i... życzenia ;)

Napisane 23-03-2008 o 17:00 przez Russ
Składam Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji świąt Wielkiej Nocy!

A teraz kartka:

Sashka jest dzielnym psem i nie daje mi spokoju. Myślę, że nie zdołam przytyć ani jednego kilograma Ciągle w ruchu, klikamy, skaczemy i spacerujemy... Żyć nie umierać! Pozdrawiamy Was świątecznie (znaczy bardzo serdecznie)!

PS-
Nasze początki:
http://video.google.pl/videoplay?doc...92862486790592
...
Awatar Russ
miłośnik psów
Komentarze 3 Russ jest offline
Stary
Rating: 16 votes, 3.19 average.

Psia historia

Napisane 09-03-2008 o 19:16 przez Russ
Krótka historia pt. "Wydobyć skarb"...

A wszystko zaczęło się nad cudownym, polskim morzem...

Kasia rozkręcała się rzucając coraz dalej...

... i dalej!

Aż patyczek wpadł do wody

...
Awatar Russ
miłośnik psów
Komentarze 4 Russ jest offline