< Obóz :) - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > zycie widziane inaczej, z wysokości 35 cm nad ziemią...
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Rating: 13 votes, 2.92 average.

Obóz :)

Napisane 03-02-2008 o 12:45 przez Russ
Wczoraj był ciężki dzień. Razem z moją małą zasnęłyśmy przy książce. Nie miałam już nawet siły pogonić jej z materaca. Przynajmniej było mi ciepło (na łóżku nie wolno, ale materac to co innego).

Obecnie treningi na podwórku odpadają, bo Saś ma cieczkę. Planuję obóz w wakacje, z KA Fort. Viz ma talent do przekonywania. Może uda mi sie namówić rodziców i pojadę z moim łobuzem.

Swoją drogą- ile czasu po sterylizacji mogłabym wznowić treningi? (trzeba ją w końcu ciachnąć)

Pozdrawiamy!

Mój brat uwiecznił nasz sen
Komentarzy 8

Komentarze

Stary
Awatar Olusia
Jak Wy słodko razem wygladacie .

Ja też myślę o tym obozie z KA Fort, mała by się rozerwała i poznałybyśmy innych psiarzy

Co do sterylki, też o niej myślę - mam dość tych cieczek szczerze mówiąc. Niestety nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie.
Napisane 03-02-2008 o 13:37 przez Olusia Olusia jest offline
Stary
Awatar Russ
Olu, to fajne grono się zapowiada Viz z Forzą, Ty z Dianką, Enchantress też myśli o tym obozie, Lily z Caffe i ja z Saś No no
Napisane 03-02-2008 o 14:10 przez Russ Russ jest offline
Stary
Awatar Enchantress
My sterylizujemy Wenkę za miesiąc (w marcu).

Ja bardzo poważnie myślę o obozie! Ba! Jadę na 100%. Tylko zgłosić się i zapłacić. I w lato jechać na wymarzone wakacje z psem.

Tylko musimy umówić się na konkretny termin bo są dwa terminy obozów.
Napisane 03-02-2008 o 14:28 przez Enchantress Enchantress jest offline
Stary
Awatar Olusia
A gdzie ten obóz ma się odbyć? Coś już w ogóle wiadomo?
Napisane 03-02-2008 o 18:26 przez Olusia Olusia jest offline
Stary
Awatar Enchantress
Wiadomo będzie już niedługo - narazie wybierają odpowiedni ośrodek
Napisane 04-02-2008 o 17:13 przez Enchantress Enchantress jest offline
Stary
Awatar Olusia
Aha, dzięki za odpowiedź

Kasiu, może nowa notka? :P
Napisane 06-02-2008 o 20:48 przez Olusia Olusia jest offline
Stary
ja po miesiącu od sterylki zabrałam Mike pierwszy raz na tor,tyle,że bardzo mało biegała i niziutkie przeszkody i nie robiła wtedy strefówek,tak po 2 miesiącach robiła już tyle co przed sterylką
Napisane 16-03-2008 o 13:16 przez borderek borderek jest offline
Stary
Pasujecie do siebie ! :** Super Pozdrawiam .
Napisane 27-05-2011 o 20:43 przez Natala :) Natala :) jest offline

Ostatnie notatki napisane przez Russ