< Dlaczego Zefir? - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > Zefir- czteryo łapy wulkan energii
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Czy dzisiaj wyobrazam sobie zycie bez mojego czworonoga? Bez namysłu odpowiadam ze NIE. Nie żałuje ani jednej minuty i dnia spedzonego z moją rudą, czworonożną miłością - Zefirem spanielem o cudownym sercu i duszy.
Oceń notatkę

Dlaczego Zefir?

Napisane 18-02-2009 o 14:14 przez Asienka
Już kilka krotnie podczas spacerów osoby, któr postanowiły sie przywitac z moim psem pytajac o jego imie i otrzymawszy odpowiedź kwintowały ze zdziwieniem- Zefir jakies takie niespotykane itp.
A w szystko zostało przesadzone w owy dzień gdy Zefirek zaistniał w moim świecie. Po przywieźieniu do domku małej kuleczki która chyba jeszcze nie bardzo wiedziała co ci obściskujacy ją ludzie chca z nią zrobic. Zefirek został postawiony na trawniku w ogrodzie aby po pierwszej tak długiej bo aż godzinnej podróży mógł rozprostowac łapki powiew letniego wietrzyku zabawnie rozwiał mu maleńkie wówczas uszka i od tamtej pory juz tak został nazwany a ja nie wyobrazam sobie aby mój pies mógł nosic inne imię.

a oto mój psiak
Komentarzy 4

Komentarze

Stary
SŁOOOOOOOOODKI a imię ma śliczne
Napisane 30-08-2009 o 16:00 przez Sandy Sandy jest offline
Stary
Zgadzam się jest piękny, a imię śliczne
Napisane 24-09-2009 o 20:46 przez kama0527 kama0527 jest offline
Stary
Awatar Psiara888
Asienka, gratuluję super-psiaczka. Jak mówią: piękny pies-piękne imię.
Napisane 03-08-2010 o 15:12 przez Psiara888 Psiara888 jest offline
Stary
Awatar psiara396
słodki psiaczek
Napisane 14-03-2011 o 16:49 przez psiara396 psiara396 jest offline

Ostatnie notatki napisane przez Asienka