< Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. - Blogi mampsa
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Blogi serwisu mampsa.pl
Losowo wybrana notatka: Psiara09
Awatar Psiara09

Spacer z moim psem

Napisane 10-04-2010 o 12:06 przez Psiara09
Wczoraj byłam z moi psem i moją babcią na spacerze. Na początku wszystko zapowiadało się wyśmienicie, ale potem już tak nie było. Gapciu ciągle się ciągnął a nie mogłam go wypuścić na 5 m, bo byłam na chodniku a obok była ulica i Gapciu od razu by pobiegł na drugą stronę a znając jego szczęście akurat jechało by auto. Dlatego był na krótkiej smyczy i p to mu za bardzo nie pasowało. Ciągnął się na tyle mocno, że po jakimś czasie zaczął sapać i wywiesił język na wierzch. Ludzie tylko patrzyli jakiego...
Ostatnie wpisy
Ostatnie komentarze
    Przykro nam, brak nowych wpisów.
    Przykro nam, brak komentarzy.
Więcej...