< Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. - Blogi mampsa
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Blogi serwisu mampsa.pl
Losowo wybrana notatka: ciamulka321
Awatar ciamulka321

Dzień w schronisku

Napisane 01-05-2009 o 11:27 przez ciamulka321
Witajcie!
Parę dni temu byłam w schronisku zawieść karmę i inne dary z mojej szkoły wszystkim psiakom i kotom. Po wypakowaniu z auta tego wszystkiego, jeden z wolontariuszy oprowadził mnie, moją przyjaciółkę i dwóch kolegów po schronisku. Dowiedziałam się, że jest tam aż 540 psów (!!!), 15 kotów w szpitalu i 12 kotów dzikich. Nawet nie wiecie, jakie to we mnie wywołało zdumienie i smutek, gdy usłyszałam o psach. Kiedy tak szłam między kojcami, zobaczyłam tam siedem młodziutkich amstaffów,...
Ostatnie wpisy
Ostatnie komentarze
    Przykro nam, brak nowych wpisów.
    Przykro nam, brak komentarzy.
Więcej...