< O czyszczeniu łapek, nowej zabawce, o cofaniu... - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > Kinia
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Rating: 10 votes, 2.20 average.

O czyszczeniu łapek, nowej zabawce, o cofaniu...

Napisane 07-03-2008 o 14:47 przez Kinia
Updated 07-03-2008 at 15:13 by Kinia
Łapki- zaczęłam sie wkurzać na tego wariata. Na każdym spacerze zalicza błotko! Musiałam coś wymyślić. Dawniej było tak, że zostawiałam psa w ogrodzie sżłam po wiaderko i szmtke z wodą, wracałam i czyściliśmy łapy. Ale na dzisiajszym spacerze pomyślałam: "Przecież, ja mam węża ogrodowego"- i tak pierszy raz myliśmy łapki szybko i bez problemów

Nowa zabawka- Marley zawsze lubił skarpetki. Ponieważ mam problem z nakręceniem go na co kolwiek. Wzięłam dwie stare długie skarpetki związałam i zabrałam na spacer Co to było za szaleństwo To był strzał w dziesiątke

Cofanie- Idzie coraz lepiej,
http://pl.youtube.com/watch?v=tXyQUaP91p0

Miłego dnia wszystkim!
Komentarzy 4

Komentarze

Stary
Awatar korkowa
Dobry sposób na nakręcanie
3mam kciuki wiesz za co!
Napisane 07-03-2008 o 15:10 przez korkowa korkowa jest offline
Stary
Awatar Kinia
Wiem za co Mam nadzieje, że sie uda. Nie wiem czy widziałaś, film z cofania bo edytowałam notke
Napisane 07-03-2008 o 15:22 przez Kinia Kinia jest offline
Stary
Awatar Amigo
Najlepsze są zabawki domowej roboty
Napisane 08-03-2008 o 22:27 przez Amigo Amigo jest offline
Stary
Awatar fionka
Pomysłowosć to jest to! Pozdrawiam
Napisane 24-11-2008 o 21:05 przez fionka fionka jest offline

Ostatnie notatki napisane przez Kinia