< :) - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > Życie Lenki i Misiaczka :D
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Oceń notatkę

:)

Napisane 25-06-2008 o 10:49 przez leniunia90
Witam wszystkich
Dzisiaj jest piękna słoneczna i gorąca środa Zapowiada się fajny dzionek, jest przed 11 a ja już przeszedłem kąpiel w zalewie, zabawę z moim kumplem Aresem (to jest chart afgański). O godzinie 9 wyszedłem z moją panią, jej koleżanką i moim kumplem Aresem na spacer nad zalew. Moja pani rzuciła patyk, ja za nim pobiegłem do wody a Ares bał się chyba bo nawet nie wszedł do wody, (ale cykor) potem dziewczyny miały darmowy, poranny prysznic ode mnie, tak na rozbudzenie. Potem wróciliśmy do domku, Ares poszedł wcześniej bo mieszka bliżej zalewu a ja z panią poszedłem jeszcze do zoologicznego. Tam moja pani kupiła mi moje ulubione pedigree dentix i jeszcze trochę karmy. Zaraz po wyjsciu ze sklepu pani dała mi mój smakołyk a ja szedłem dumny z moim smakołykiem w pyszczku. Jest rano a juz tyle się wydarzyło, ciekawe co będzie po południu bo słyszałem, że moja pani i jej znajomi szykują grilla u nas na działeczce Hmmm. . . może być bardzo ciekawie, bardzo
Pozdrawiam wszystkich czytających
Życzę wam pogodnej, słonecznej środy
Pozdrawiają
Lena i Misiu
Komentarzy 0

Komentarze

Ostatnie notatki napisane przez leniunia90