< Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. - Blogi mampsa
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Blogi serwisu mampsa.pl
Losowo wybrana notatka: Dżekson

Smierć najukochańszego przyjacielaDżeksik ~Maria dzisiaj, 16:29 Dwa dni temu 24

Napisane 26-11-2010 o 17:27 przez Dżekson
Dżeksik
~Maria

dzisiaj, 16:29

Dwa dni temu 24 listopada odszedł mój najukochańszy piesek Dżeksik- kundelek miał 8-lat.Oddalił się na moment od swojego Pana i nie dał rady uwolnić się od dwóch psów wałęsających się bez opieki. Tak bardzo tęsknię za nim wylewam morze łez i nie wiem czy przestanę ale wiem na pewno nigdy prze nigdy nie zapomnę o nim zostaje w moim z ranionym sercu na zawsze i jeśli istnieje Tęczowy Most to proszę Cię piesku...
Ostatnie wpisy
Ostatnie komentarze
    Przykro nam, brak nowych wpisów.
    Przykro nam, brak komentarzy.
Więcej...