< Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. - Patrycja1985
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Stary

Co mam zrobić?

Napisane 05-09-2011 o 08:26 przez Patrycja1985
Witam! Mam 7 miesięcznego cocker spaniela angielskiego, od kilku tygodni je jak przysłowiowy wróbelek, juz widze skutki, jest chudy i ropieją mu oczka ( lewe bardziej). W zachowaniu też sie dużo zmieniło, zawsze psocił, a teraz jak jest w domu to cały czas śpi, dopiero na spacerku jest troche ożywiony. Poradźcie coś prosze. Mam iść z nim do weta? Strasznie mnie smuci że stracił na wadze
Awatar Patrycja1985
uwielbiam psy
Komentarze 1 Patrycja1985 jest offline
Stary

Niejadek.

Napisane 17-08-2011 o 11:54 przez Patrycja1985
Witam. Mam mały problem z moim psem
(7 miesięcy), nie chce jeść suchej karmy, a weterynarz nalega żeby do roku jadł suchą dobrej jakości karmę. Znacie jakieś sposoby żeby go zachęcić do jedzenia?
Awatar Patrycja1985
uwielbiam psy
Komentarze 3 Patrycja1985 jest offline