< Weterynarz i wycieczka do centrum. - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > Życie z beagle`m :)
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Będziemy pisać o tych momentach w naszym wspólnym życiu - ważniejszych i mniej istotnych, wesołych i tych smutnych ... Po prostu gdy wydarzy się coś co nas natchnie napiszemy tutaj ....NapiszEMY bo Amigo leży właśnie koło monitora i mi "podpowiada"
Rating: 18 votes, 3.22 average.

Weterynarz i wycieczka do centrum.

Napisane 06-03-2008 o 17:58 przez Amigo
Dziś z Amisiowym i z koleżanką (teqquilą) i jej boksiem Tysonem pojechałyśmy do weterynarza, do śródmieścia.
Nie jest tajemnicą, że mój piesio do najodważniejszych nie należy. Boi się wszystkiego i wszystkich. A tu musiałyśmy przez całe miasto dostać się jakoś mpk.

Musieliśmy odwiedzić wet`a ponieważ amisowe gruczoły okołoodbytowe wpadły w zły nastrój i zrobiło się zapalenie.
Na szczęście już jest wszystko na dobrej drodze ale oczywiście teraz problem z uszkami jest Amigo przez moment nie może być 100% zdrowy, było by nudno- ciągle coś nowego.

Zjechałyśmy pół miasta, w drodze do wet`a nie było zbytnich problemów ale za to droga powrotna -koszmar.
Autobus się spóźnił a zapełniony był tak że ledwo za nami drzwi się zamknęły a mohery narzekały że psy jadą autobusem(mimo że bilet skasowany za psa), zawsze do czegoś doczepić się muszą.
Za parę przystanków wsiadł wielki gruby Pan i oczywiście ustawił sie koło nas tak że ja rozpłaszczona byłam na szybie i prawdę powiedziawszy nie wiem co się z psem działo- nie widziałam go:P.
Ale za to usłyszałam- ten grubaśny Pan całym swoim nie małym ciężarem nadepnął na łapeczkę mojego malutkiego beagle`ka...
Beagle`ek oczywiście wrzasnął na cały autobus jakby żywcem go kroili cały autobus zaczął opierniczać nieostrożnego Pana
I jakiś bardzo strudzony Pan powiedził tak:
"Ejj Panie uważaj Pan bardziej bo nie długo Pan se na paskudną morde nadepnie"

Tyson i Amigo w drodze :

Po przejściach dzisiejszego dnia Amigo musiał przejśc kocioterapię:P:

Komentarzy 5

Komentarze

Stary
Awatar teqquila
Biedny Amis dobrze ze Tyska nie bylo bo by Pana pogonil
KAsia Tobie tyz wspolczuje
Napisane 06-03-2008 o 20:46 przez teqquila teqquila jest offline
Stary
Awatar Enchantress
Ludzie w autoobusach miejskich czy tramwajach są strasznie niekulturalni i nietolerancyjni. A to przeszkadzają im geje, a to psy, a to dzieci .. masakra ;-)
Mizianko dla Amigo!
Napisane 06-03-2008 o 21:45 przez Enchantress Enchantress jest offline
Stary
tak uwielbiam te ścisk w autobusach i deptanie po Mikulcowym ogonie albo moherki ciumkające do niej
Napisane 06-03-2008 o 22:42 przez borderek borderek jest offline
Stary
Awatar fionka
Biedna psina. Ale ma zęby, szkoda, ze się panu nei odgryzła...:P
Napisane 15-02-2009 o 20:19 przez fionka fionka jest offline
Stary
Awatar fionka
Biedna psina. Ale ma zęby, szkoda, ze się panu nie odgryzła...:P
Napisane 15-02-2009 o 20:29 przez fionka fionka jest offline

Ostatnie notatki napisane przez Amigo