< Cytadela - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > Lussi
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Oceń notatkę

Cytadela

Napisane 16-08-2010 o 12:21 przez Lussi
Wczoraj Lussi i ja byłyśmy na Cytadeli w Poznaniu. Luśka pływała i aportowała kijek który jej rzucałam do wody a ona mi go odziwo przynosiła ^.^ Ale jak jej piłkę rzuciłam na trawie to miała ją gdzieś XD

Fotki z wycieczki:

"O mam brudny nosek.. zaraz go wyczyszcze.."

"eh.. zmęczyłam się... ile jeszcze tych schodów, bo chce mi się pić.."

"hlip, hlip... Ale dobra ta woda... hlip, hlip, hlip...."

"Mój patyczek, nie oddam!... albo masz rzuć mi"
Komentarzy 1

Komentarze

Stary
Awatar Psiara888
Dwóch ostatnich zdjęć nie ma! Pisze tylko: "tinypic BEZPŁATNY HOSTING OBRAZKOW Podglądu pliku niemożliwy."! Pozostałe fotki super!!!
Napisane 01-02-2011 o 15:20 przez Psiara888 Psiara888 jest offline
Updated 01-02-2011 at 15:25 by Psiara888

Ostatnie notatki napisane przez Lussi