< Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. - Blog Weny - najwspanialszego sportowego Westa na świecie! ;))
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Stary
Rating: 9 votes, 2.56 average.

01.04.2007

Napisane 02-04-2008 o 20:02 przez Enchantress
Bylismy dzisiaj na działkowym wypadzie za miasto. Spędziliśmy tam około pięciu godzin.
Jak dla mnie samo dojście na działke było męczące bo było to aż 7 km. w jedną stronę. Natomiast Wena w ogóle nie wydawała się zmęczona.
Gdy doszliśmy pańcia musiała chwilę odpocząć i napić się oraz napoić psisko.
Potem zabraliśmy się za aportowanie. Wenka spisywała się wyjątkowo dobrze.

Próbowała zlapać piłkę
...
Awatar Enchantress
miłośnik psów
Komentarze 4 Enchantress jest offline
Stary
Rating: 7 votes, 2.29 average.

Swięta ... ;))

Napisane 24-03-2008 o 13:11 przez Enchantress
Witam, witam!
Muszę tłumaczyć się z nie pisania i nie odwiedzania mojego bloga.
No cóż - mam pełne ręcę roboty.

Od wczoraj z Weną zaczęliśmy biegać. Tak na poważniej. Dwa razy na dzień. Mierzymy sobie nawet czas i przebytą drogę i szybkość.
Jak narazie jest to 4 minut intensywnego szybkiego biegu x2.
Wiem że mało - ale to dopiero początek.
Także proszę się nie śmiać!
Cisza na sali!

Poza tym ... ee ... doszła kula-smakula którą...
Awatar Enchantress
miłośnik psów
Komentarze 1 Enchantress jest offline
Stary
Rating: 9 votes, 2.67 average.

Obóz Need4Speed

Napisane 03-03-2008 o 15:03 przez Enchantress
Wybaczcie że tak dlugo nie pisałam - teraz obiecuję poprawę.
Jestesmy zdecydowane na obóz agility NEED4SPEED - wysłałam już nawet zgłoszenie. Już nie mogę się doczekać wakacji!
Czeka mnie jeszcze sterylizacja Wenki. Normalnie - aż się boję. Niby nie jest to nic strasznego, ale jednak pewne ryzyko pozostaje.
U nas cieplutko - pełnia wiosny. Chętnie wyszłabym teraz na długi spacer z psem - jednak muszę wykonać zbędne obowiązki (w przerwie klikając z psem).

Wieczorem...
Awatar Enchantress
miłośnik psów
Komentarze 4 Enchantress jest offline
Stary
Rating: 8 votes, 2.38 average.

Wpis numer trzy

Napisane 22-02-2008 o 21:23 przez Enchantress
Witajce!
Dzisiejszy dzień był zupełnie nudny.
Zero szkolenia i dłuższych spcaerów Wyszliśmy tylko po południu na 45 minut na pobliski duży teren porzucać piłeczke.

Zdecydowałam się że od Marca uczęszczać będę na treningi agility w klubie ForFun w Łodzi. Muszę być przecież jakoś przygotowana na wakacyjny obóz z klubem Ka-Fort, prawda?
W Marcu zamawiam również 2x frisbee SoFflite dla Weny.
Będziemy profesjnalniej bawić się w rzucanie dyskami.

...
Awatar Enchantress
miłośnik psów
Komentarze 3 Enchantress jest offline
Stary
Rating: 8 votes, 2.88 average.

Notka nr2.

Napisane 27-01-2008 o 22:01 przez Enchantress
Witajcie!
Dzisiaj wraz z moją pańcią klikerowo doskonaliłyśmy komendę siad! oraz leżeć!

Dwa razy byłyśmy na godzinnym spacerku. Pierwszym razem biegałyśmy po bieżni - moja pańcia to jednak ma kondycje! Nawet JA zmachałam się po zrobieniu 2 km!
Na drugim spacerku poszłyśmy na boisko wokół którego rosła trawa. Bawiłyśmy się co nieco Frisbee.
Zaczepił nas mały pies - nie chciałam aby mi przeszkadzał więc odeszłam.
Niedługo potem wróciłyśmy do domu.
...
Awatar Enchantress
miłośnik psów
Komentarze 3 Enchantress jest offline