< Kiedy zbliża się koniec... - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > Życie z beagle`m :)
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Będziemy pisać o tych momentach w naszym wspólnym życiu - ważniejszych i mniej istotnych, wesołych i tych smutnych ... Po prostu gdy wydarzy się coś co nas natchnie napiszemy tutaj ....NapiszEMY bo Amigo leży właśnie koło monitora i mi "podpowiada"
Rating: 17 votes, 3.29 average.

Kiedy zbliża się koniec...

Napisane 23-03-2008 o 14:28 przez Amigo
Poza młodym beagle`m mam także starszego psiaka.
Ma 15 lat i jest bardzo chory. Ma raka jąder i zaawansowany artretyzm.
Od wczoraj ma bardzo opuchniętą głowę i cieknącą rankę na pyszczku. Prawie nie może chodzić i kładzie się już tylko z pomocą. Wszystko się aż tak pogorszyło w ciągu jednej nocy...i to jeszcze w święta gdzie zamknięte wszystkie dobre lecznice
Mój Bajerek jeszcze parę dni temu...

Teraz uświadamiam sobie że życie psa jest o wiele zbyt krótkie.
Święty dla mnie pies, nieśmiertelny towarzysz zabawa i "wychowawca" z dziecinnych lat ... odchodzi. Jak ważną dla mnie był postacią w moim życiu wiem tylko ja. Był dla mnie najlepszym przyjacielem od 15 lat. A teraz ma już go nie być? Psy odchodzą zbyt wcześnie ludzie kupują sobie nowe ale dla mnie On będzie tym pierwszym, najwierniejszym i najlepszym .
Nie mogę pisać dalej bo się rozkleiłam...

Komentarzy 9

Komentarze

Stary
Kasiu trzymaj się...
Napisane 23-03-2008 o 19:13 przez Polna Polna jest offline
Stary
Kasia trzymam kciuki za Bajerka
Napisane 23-03-2008 o 21:59 przez borderek borderek jest offline
Stary
Awatar Cavy&Tofas
trzymaj sie kochana
Napisane 24-03-2008 o 11:41 przez Cavy&Tofas Cavy&Tofas jest offline
Stary
Awatar Enchantress
Trzymaj się! Będzie dobrze - mówię Ci!
Przez Ciebie bęczę i myślę nad krótkim życiem psów ...
Aż się boję kiedy minie te 13 lat i Wenka będzie w sędziwym wieku 15 lat ...
Napisane 24-03-2008 o 13:04 przez Enchantress Enchantress jest offline
Stary
Awatar korkowa
Łezka się aż w oku kręci, życzę mu jak najlepiej!
Napisane 27-03-2008 o 16:48 przez korkowa korkowa jest offline
Stary
szkoda psiaka taki ładny!
Napisane 02-07-2009 o 14:16 przez gina gina jest offline
Stary
Awatar Psiara888
Współczuję.
Napisane 04-08-2010 o 12:17 przez Psiara888 Psiara888 jest offline
Updated 04-08-2010 at 12:24 by Psiara888
Stary

współczucie:(

ja też miałam taką sytuację ale jak miałam 5 lat mojego ukochanego psa przejechał samochód więc wiem co to znaczy
Napisane 18-03-2011 o 18:50 przez BAZIAxP469 BAZIAxP469 jest offline
Stary
Awatar psiara396
współczuje trzymaj się
Napisane 18-03-2011 o 20:07 przez psiara396 psiara396 jest offline

Ostatnie notatki napisane przez Amigo