< Spacerkowo:) - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > Życie z beagle`m :)
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Będziemy pisać o tych momentach w naszym wspólnym życiu - ważniejszych i mniej istotnych, wesołych i tych smutnych ... Po prostu gdy wydarzy się coś co nas natchnie napiszemy tutaj ....NapiszEMY bo Amigo leży właśnie koło monitora i mi "podpowiada"
Rating: 17 votes, 3.18 average.

Spacerkowo:)

Napisane 08-03-2008 o 21:14 przez Amigo
Dziś byliśmy u znajomej (teqquili) na spacerku. Mój beagle i jej bokser biegły jak szalone po polach tak że czasami było ciężko je uchwycić na fotkach.
Zależało mi na tym by wyszło choć jedno fajne zdjęcie ponieważ muszę dać zdjęcie ze swoim psem do informatora o instruktorach obozu z psem (ja jadę jako właśnie instruktor, pierwszy raz w życiu).
Było ciepło i słoneczko świeciło, ćwiczyliśmy także tropienie tzn. ja odchodziłam sie jakieś 300-400 metrów a potem Justyna z Tysonem i moim Amigo mnie szukali tzn. Amigo tropił.
Szło mu bardzo dobrze ponieważ i w wysokiej trawie i w polu szedł tylko dolnym wiatrem, tak jak powinien.
Spacer udany i pies zmęczony czyli fajny dzień

A oto fotka którą zamierzam dać do informatora:

Portrecik:

Komentarzy 4

Komentarze

Stary
Awatar Cavy&Tofas
super ten portrecik
Napisane 09-03-2008 o 09:41 przez Cavy&Tofas Cavy&Tofas jest offline
Stary
Awatar Kinia
No portrecik bardzo fajny. Gratuluje instruktorstwa