< Pozytywnie:) - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > Życie z beagle`m :)
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Będziemy pisać o tych momentach w naszym wspólnym życiu - ważniejszych i mniej istotnych, wesołych i tych smutnych ... Po prostu gdy wydarzy się coś co nas natchnie napiszemy tutaj ....NapiszEMY bo Amigo leży właśnie koło monitora i mi "podpowiada"
Rating: 16 votes, 3.06 average.

Pozytywnie:)

Napisane 18-04-2008 o 16:12 przez Amigo
Zrozumiałam wreszcie, że pomimo straty Bajerka został mi jeszcze jeden przyjaciel -Amigo. Jego muszę teraz wychować i szkolić by był najmądrzejszym psiakiem:P.
Zaczynamy znów sezon szkoleń i chodzimy na wszystkie możliwe szkolenia , psie przedszkole, gr. zaawansowana i agility.
A sami kładziemy ścieżki tropowe by rozwijać psie zmysły.

Ostatni byliśmy na wspaniałym spacerku po zajęciach psiego przedszkola, pola i same pola do biegania, skakania i gonienia czyli mały beagle`owy raj
I wtedy dopiero zauważyłam że mój pies się zmienił. Już nie ma problemu z komendą "Do mnie!", cały czas sprawdzał gdzie jestem wiedział kiedy jest czas na zabawę a kiedy na ćwiczenia ... po prostu dorósł i myślę że teraz będzie jeszcze lepiej

Szczęśliwy beagle na wolności

Uciekaj przed ON-em potworem

Komentarzy 5

Komentarze

Stary
śliczne focie:-)
Napisane 18-04-2008 o 16:55 przez borderek borderek jest offline
Stary
Awatar Kinia
Piękne zdjęcia! Ale macie zajęć...
Napisane 19-04-2008 o 18:44 przez Kinia Kinia jest offline
Stary