< Już odszedł... - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > Życie z beagle`m :)
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Będziemy pisać o tych momentach w naszym wspólnym życiu - ważniejszych i mniej istotnych, wesołych i tych smutnych ... Po prostu gdy wydarzy się coś co nas natchnie napiszemy tutaj ....NapiszEMY bo Amigo leży właśnie koło monitora i mi "podpowiada"
Rating: 14 votes, 2.86 average.

Już odszedł...

Napisane 07-04-2008 o 19:01 przez Amigo
Dnia 3.04.2008 w sędziwym wieku lat 15 odszedł na wiecznie zielone łąki mój pies- Bajer.

kiedy on umierał ja nie płakałam, wiedziałam że już go nic nie będzie boleć że już będzie szczęśliwy ... na wieczność.
Bo ja wierzę, że do nieba idą też psy, gdzie zawsze są szczęśliwe.

"Psia dusza"

Dokąd idą psy, gdy odchodzą?
No bo jeśli nie idą do nieba,
to ja przepraszam cię Panie Boże
mnie tam także iść nie potrzeba.

Ja poproszę na inny przystanek
Tam gdzie merda stado ogonów
Zrezygnuję z anielskich chórów
tudzież innych nagród nieboskłonu

W moim niebie będą miękkie sierści
nosy, łapy, ogon i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać
moje wszystkie pożegnane psy!

B. Borzymowska
Komentarzy 7

Komentarze

Stary
Bajerku na droge[*]

Kasiu trzymaj się!
Napisane 07-04-2008 o 20:04 przez Polna Polna jest offline
Stary
Awatar Enchantress
[*]
Bajer <*>
Napisane 11-04-2008 o 18:53 przez Enchantress Enchantress jest offline
Stary
Awatar Kaja10014
Dla Bajerka, który jest we wspaniałym świecie [*] [*] [*]
Napisane 29-12-2008 o 11:48 przez Kaja10014 Kaja10014 jest offline
Stary
Piękny wiersz Bajer(*)
Napisane 25-09-2009 o 11:56 przez Sandy Sandy jest offline
Stary
Awatar Psiara888
Dla Bajerka (*)
Napisane 04-08-2010 o 12:29 przez Psiara888 Psiara888 jest offline
Stary
Bardzo wspólczuję, przeżywałam rozstanie nie tak dawno nasza sunia po 12 latach z nami odeszła, Była to śliczna , delikatna psica rasy York, w domu pozostał smutek żal, zżyliśmy się nią wszyscy i dzieci i my. Po poszukiwaniach ( niełatwych) znaleźliśmy Cmentarz dla zwierząt TĘCZOWY MOST, koło Kątów Wrocławskich, mają tam też Krematoriom do indywidualnej kremacji zwierząt. Dla dzieci mniej drastyczne a urnę z prochami złożylismy na cmentarzu. żeby zaoszczędzić bolesnych poszukiwań polecam wpisać http://www.kremacja.republika.pl/ lub w goglach Hotel KUBUS tam też jest link do cmentarza lub tel do nich . 535 435 170 wspaniałe podejście i zrozumienie cudzego bólu,

Napisane 18-06-2011 o 09:11 przez renia12 renia12 jest offline
Stary
Awatar psiara396
Bajerku aby na twej świetlnej drode nie zgubiłeś się [*] <*> (*)
Napisane 19-06-2011 o 06:40 przez psiara396 psiara396 jest offline

Ostatnie notatki napisane przez Amigo