< Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. - Blog niepowtarzalnej łobuzicy START
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Kora- pies mojego życia.
Pies, który odmienił moje życie i co dzień je ubarwia.
Pies, którego co dzień uczę się na nowo.
Pies, który mimo iż dużo przeszedł, kocha mnie na swój sposób.
Pies, który jako jedyny nie zawiódł mnie i nie opuścił w trudnych chwilach.
Kora to pies, który wprowadził mnie w psi świat, dzięki niej poznałam takie pojęcia jak kliker, czy target.
To pies, którego kocham tak mocno- jak tylko można kochać przyjaciela.
To pies, którego nigdy nie zapomnę, a kiedyś gdy sie rozstaniemy- ona zawsze będzie żyć w moim sercu.
Dla Ciebie maleńka, Tobie dedykuje ten blog, choć nie da się słowami ująć tego co czuję, to postaram się przybliżyć Wam, życie mojej przyjaciółki.
Oprócz Kory mam też mixa bordera i kundlicę, które także od czasu do czasu będą sie przewijać przez blog, równie mocno je kocham i nie dyskryminuję.

Korkowa.
Stary
Rating: 6 votes, 3.00 average.

Good morning new day!

Napisane 25-01-2008 o 11:51 przez korkowa
Ranek/południe
Dzisiejszy dzień zaczął się spokojnie, co by nie powiedzieć nudnie.
Na spacerku Korkinsona zachowywała się normalnie..tradycyjnie dostała głupawki, oplatała mnie linką i chciała zbliżyć do matki natury.

Potem gapiła się na jamnika..zajęło jej to jakieś 15 minut.
Oczywiście na tym 30 minutowym spacerku umorusała sie i ugluciła jak włochata dżdżownica i tak brudna wbiegła na niezaścielone łóżko.
Cóż nie chcecie znać miny mamy, jak zobaczyła...
Awatar korkowa
opiekun forum mampsa.pl
Komentarze 0 korkowa jest offline
Stary
Rating: 7 votes, 3.14 average.

Spacer na 4 kustapy xD

Napisane 25-01-2008 o 11:40 przez korkowa
No właśnie, wczoraj obiecałam Korkinsonowi długi spacer..był i to 4 godzinny. Najpierw zaczęło się niewinnie..godzinna zabawa w berka, bezcelowe bieganie no i jak na Kore przystało maltretowanie (obgryzanie) badyla:

Potem jak na ynteligentnego boksera przystało troszkę ćwiczeń, co prawda na sucho bez klikera, ale zawsze coś:
http://pl.youtube.com/watch?v=nXFfdiDrbc4...
Awatar korkowa
opiekun forum mampsa.pl
Komentarze 2 korkowa jest offline
Stary
Rating: 7 votes, 3.43 average.

Szkolimy potforka

Napisane 24-01-2008 o 11:18 przez korkowa
Updated 24-01-2008 at 11:26 by korkowa
Z Korą szkolenie łatwe nie jest bo potrzebuje motywacji, a że do tej pory była łapowkarą..teraz smaczki lezą na stole a nie w mojej rece.
Skupiłam się teraz na warowaniu..utrzymywaniu z psem kontaktu wzrokowego i chodzeniu przy nodze
Oto rezultaty..na filmiku z warowaniem widać jak suka się ze mną targuje w pewnym momencie..a pod koniec widać jak robi koziołki...takze to zignorowałam..na razie nie zalezy mi na przedłuzeniu komendy..tylko na wyrobieniu szybkosci..
Leżeć!:...
Awatar korkowa
opiekun forum mampsa.pl
Komentarze 3 korkowa jest offline