< Targetujemy! - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > Blog niepowtarzalnej łobuzicy START
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Kora- pies mojego życia.
Pies, który odmienił moje życie i co dzień je ubarwia.
Pies, którego co dzień uczę się na nowo.
Pies, który mimo iż dużo przeszedł, kocha mnie na swój sposób.
Pies, który jako jedyny nie zawiódł mnie i nie opuścił w trudnych chwilach.
Kora to pies, który wprowadził mnie w psi świat, dzięki niej poznałam takie pojęcia jak kliker, czy target.
To pies, którego kocham tak mocno- jak tylko można kochać przyjaciela.
To pies, którego nigdy nie zapomnę, a kiedyś gdy sie rozstaniemy- ona zawsze będzie żyć w moim sercu.
Dla Ciebie maleńka, Tobie dedykuje ten blog, choć nie da się słowami ująć tego co czuję, to postaram się przybliżyć Wam, życie mojej przyjaciółki.
Oprócz Kory mam też mixa bordera i kundlicę, które także od czasu do czasu będą sie przewijać przez blog, równie mocno je kocham i nie dyskryminuję.

Korkowa.
Rating: 14 votes, 2.64 average.

Targetujemy!

Napisane 22-04-2008 o 10:51 przez korkowa
Cóż pamiętam nasze początki z tergetem..kiedy to jeszcze zamiast klikera był zszywacz.

Zaczynałyśmy od targetu dziurkacza, Kora sprawnie dziurkowała podane jej kartki

Potem oprócz targetu łapą, wprowadziłam target nosem.
Po kilku dniach Kora sprawnie wodziła za wskaźnikiem.
Po jakimś tygodniu dołączyłam do tego target nalepionych na ścianie karteczek.

Po tych wszystkich ćwiczeniach stwierdziłam, ze Kora jest już na zaawansowanym poziomie targetu..i zaprzestałam ćwiczeń

Jakiś tydzień temu próbowałam wymyślić czego można Korkę nauczyć, wymyśliłam, że nauczę ja targetu tylnia łapą.

Lecz Kora zachorowała...i dipiero po kilku dniach postanowiłam odnowić target.

Target tylnia łapą okazał się o wiele trudniejszy od nosa, czy przedniej łapy.
Kora jest takiej budowy, że czuje się niezbyt komfortowo gdy ma cofać sie i nadepnąć na target.

Idzie nam wolno...ale nie jest źle. niechcący..wyłapałam target2 przednimi łapami:
http://pl.youtube.com/watch?v=MZDKZuIJRAk

początek troszkę niewyraźny.
Komentarzy 1

Komentarze

Stary
Awatar Kinia
Świetnie wam idzie
Napisane 22-04-2008 o 11:00 przez Kinia Kinia jest offline

Ostatnie notatki napisane przez korkowa