< noszenie i gonienie - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > Marta i Wika
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Rating: 12 votes, 2.67 average.

noszenie i gonienie

Napisane 10-04-2008 o 08:19 przez Marta i Wika
A ta Aira to ma tylko jedno w głowie. Patyki, patyki, patyki. Nosić patyki, gryźć patyki. Ciągle musi coś mieć w pysku. W domu tak samo. Nawet jak się wydaje, że nic nie ma, to wystarczy zajrzeć wgłąb paszczy, żeby znaleźć skarpetkę, papierek - to w najlepszym wypadku.

Mnie to nie kręci. Owszem, patyki są fajne. Można za nimi pogonić, jak ktoś rzuci, można sobie samej popodrzucać, poskakać, może trochę pogryźć. Ale nosić to bez przerwy w pysku? Eeee tam... Lepiej zająć się węszeniem.

Marta mówi, że po prostu mamy wzmocnione inne ogniwa łańcucha łowczego. Że ja mam najmocniejsze gonienie, a Aira - chwytanie i noszenie zdobyczy. Może i ma rację... kto ją tam wie?

Komentarzy 1

Komentarze

Stary
Mikulcowa ciągle aportuje,a spacerek bez rzucanka to spacerek stracony:-)
śliczna focia
Napisane 10-04-2008 o 15:43 przez borderek borderek jest offline

Ostatnie notatki napisane przez Marta i Wika