< Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. - Milka
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Milka to malutka yoreczka, bardzo wesoła i lubiąca spacery, a ten blog jest o niej.
Stary

Brak weny

Napisane 22-12-2009 o 16:51 przez adka207
Ostatnio zabrakło mi pomysłów na sztuczki. Milka umie już:
-hop na kolanka (skacze przednimi łapami na moje kolana)
-stójka
-leżeć
-siad
-daj łapę
-skakanie nad ręką
-ogonek
Nie mam pojęcia co jeszcze można wymyślić. Jak macie jakieś fajne sztuczki to piszcie.
Awatar adka207
nowy uczestnik forum
Komentarze 1 adka207 jest offline
Stary

Ubranko

Napisane 22-12-2009 o 16:49 przez adka207
Postanowiliśmy kupić Milce ubranko. Zaczęłam się rozglądać za czymś grubszym bo było dość zimno. Szybko znaleźliśmy coś odpowiedniego, ale było niestety zadurzę. Po kilku nie udanych próbach kopiliśmy idealne z jedną tylko wadą. Kapturek jest za duży .
Awatar adka207
nowy uczestnik forum
Komentarze 0 adka207 jest offline
Stary

Reaktywacja

Napisane 22-12-2009 o 16:46 przez adka207
Choć dosyć długo zaniedbywałam bloga to postanowiłam to nadrobić. W kilku następnych notatkach napiszemy co się wydarzyło w ostatnim czasie.
Awatar adka207
nowy uczestnik forum
Stary

Fryzjer

Napisane 10-10-2009 o 15:13 przez adka207
Pierwsza wizyta u fryzjery, była bardzo stresującym przeżyciem dla Milki. Poszliśmy do Psiego Salonu Ewy Grabowskiej w Łodzi. Fachowa obsługa, najlepsze kosmetyki i wszystko co zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Fryzjerki były bardzo miłe w stosunku do mojej suni, jak i do mnie. Milka po tym jak odebrałyśmy ją już z salonu wyglądała jak modelka . Bardzo polecam ten salon i jestem pewna, że następnym razem też tam przyjdę.
Awatar adka207
nowy uczestnik forum
Komentarze 2 adka207 jest offline
Stary

nauka

Napisane 10-10-2009 o 15:08 przez adka207
Milka jest bardzo mądrym psem. W wieku 4 mies. umie już:
-siad
-daj łapę
-zostań
i uczy się stójki. Mam nadzieje, że nauczy się reszty sztuczek tak szybko jak tych trzech.
Awatar adka207
nowy uczestnik forum