< Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. - Notatki w blogu
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Stary

przeprosiny

Napisane 09-07-2015 o 19:55 przez michal-doberman
przepraszam, że tak mało blogowałem, miałem trochę pracy i nie starczyło czasu na pisanie bloga.
kocham psy
Komentarze 0 michal-doberman jest offline
Stary

Problem w wychowywaniu psa

Napisane 19-03-2014 o 10:28 przez nercio3
Mam psa mieszańca owczarka niemieckiego. Nie długo skończy 3 lata. Mam bardzo duży problem w jego wychowaniu. Jest bardzo agresywny w stosunku do innych ludzi i dzieci też. Ma też problem w wykonywaniu prostych komend. Musze kilkukrotnie powtórzyć się aby to wykonał. To jest bardzo żywy i ruchliwy pies. Często musi chodzić w kagańcu ale gdy w pobliżu nie ma ludzi to mogę go spuścić ze smyczy i ściągnąć kaganiec i wtedy potrafi ładnie się słuchać. Proszę o rady w kom. i linki z próbą szkolenia psa
...
Awatar nercio3
nowy uczestnik forum
Komentarze 0 nercio3 jest offline
Stary

Problem

Napisane 31-01-2014 o 11:32 przez xmisiiiax
Witam, mam 8 msc psa (kundelka) jak był mniejszy to soał z nami w domu ale od pewnego czasu jego zachowanie się zmieniło diametralnie. Reasumując mam dom z ogrodem dlatego Chesio teraz spi wraz z 2gim psem i 2ma kotami w szopie obok domu. Problem w tym że Chesio skacze po ludziach i ich gryzie po rękach, zdarza się że porwie komuś ubranie. Jak na swój wiek to masywny pies wiec jest bardzo silny.Nie ma rzeczy której by nie pogryzł w drobny mak, w dodatku wogóle się nie słucha jak cos go zainteresuje......
nowy uczestnik forum
Komentarze 0 xmisiiiax jest offline
Stary

po pierwsze

Napisane 21-01-2014 o 14:09 przez smutnata2
Po pierwsze, Lampo od kilku miesięcy(Pimpuś) jest wykastrowany. Po drugie mam kotki moje ślicznotki.
Zapomniałam Wam powiedzieć w tym tłoku myśli...
Mam nadzieję,że dacie mi szansę...
Awatar smutnata2
miłośnik psów
Komentarze 0 smutnata2 jest offline
Stary

Przemyślenia

Napisane 21-01-2014 o 14:02 przez smutnata2
Żałuję tego co zrobiłam. Naprawdę. Szkoda,że nie da się cofnąć czasu...Wiele rzeczy zrobiłam źle na tym forum. Ale już nie jestem tą samą osobą. Uległam zmianie...Gdybym teraz miała pisać..hm...chyba zajęłoby to chyba pół tego pola.
Dużo przegapiliście. Ale to nic, już mówię co się wydarzyło...obserwujcie uważnie;p
Awatar smutnata2
miłośnik psów
Komentarze 0 smutnata2 jest offline