< Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. - Najlepsze wpisy
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Stary
Rating: 1 votes, 5.00 average.

Bez molosa smutno by było!

Napisane 21-07-2008 o 12:46 przez korkowa
"To pitbull?! A nie bo się ślini!"-zasłyszane w autobusie.

Czyli co sprawia, że mimo problemów jakie mi przysparza Kora kocham ją jak żadnego innego psa.

Właściwie kocham w niej wszystkie cechy nawet te, które inni nienawidzą- sprawiają bowiem, ze Kora nie może pozostać obojętna.
...
Awatar korkowa
opiekun forum mampsa.pl
Komentarze 0 korkowa jest offline
Stary

Gdy smutno Ci i źle do serca przytul mnie!

Napisane 21-07-2008 o 13:02 przez korkowa
Teraz zupełnie coś nie o moim psie, ale problem dotyczy naszego społeczeństwa.

Często widząc maleńkiego szczeniaczka rozczulamy się, chcielibyśmy go przytulić, przecież jest taki słodki.

Szczeniaczki ze schroniska są chętnie adoptowane, ludzie uważają bowiem, że taki piesek łatwiej przyswaja sobie zasady, lepiej adaptuje się w nowym otoczeniu i jest...słodki.

Prze de wszystkim społeczeństwo woli adoptować zdrowe i młode zwierzęta, odrzuca w ten sposób cierpienie...
Awatar korkowa
opiekun forum mampsa.pl
Stary

Nagła zmiana..

Napisane 07-08-2008 o 18:20 przez korkowa
Czasem jest tak, że człowiek i pies, a szczególnie ten pierwszy, mają ambitne plany, sporty, szkolenia, obozy.
Jednak któregoś dnia nastaje wielkie ...BUM...i poukładane dotąd życie rozsypuje się na drobne kawałki...wtedy trzeba być przygotowanym na zmiany..które czasem miłe nie są...a dotychczasowe plany trzeba odstawić w kat, żyć tu i teraz, teraźniejszością.

Takie niemiłe bum zaskoczyło i dorwało nas 05 sierpnia.
A zaczęło się niewinnie, najpierw jednak muszę pokazać...
Awatar korkowa
opiekun forum mampsa.pl
Stary
Rating: 3 votes, 5.00 average.

Kolejne ciekawe zachowanie Kory!

Napisane 24-08-2008 o 12:32 przez korkowa
Często jest tak, że jakby dobrze przypatrzeć się czynnościom naszego psa, można wyłapać i zaobserwować bardzo ciekawe zachowania.

Ja bardzo ciekawą reakcje zaobserwowałam u Kory w lesie.
Kora zwykle gdy spaceruje luzem, oddala się, zajmuje się zapachami, nigdy jednak nie oddala sie na tyle (na obcym terenie) by stracić mnie z oczu, lubi gdy cała rodzina idzie razem i nie rozdziela się.
Zawsze ogląda się czy idziemy za nią i czy nie zmieniliśmy kierunku spaceru.
...
Awatar korkowa
opiekun forum mampsa.pl
Komentarze 1 korkowa jest offline
Stary

Witam!

Napisane 27-08-2008 o 08:55 przez Olcia
Cześć! Nazywam się Ola i mam 3 psy , kanarka i żółwia.Kocham zwierzęta i nie przeżyje ani dnia bez któregoś pogłaskania lub pobawienia się z nim Jak mówiłam mam 3 psy 2 są ze schroniska a 3 przybłęda.Przedstawię moje psy :
Nati-Amstaff-ka mix -ze schroniska
Baggy -syberian husky mix - ze schroniska
Lord - Bernardyn - Przybłęda

Jutro dodam zdjęcia Nati i Baggy bo aparat mi sie zepsuł i zdjęć Lorda nie mogę zgrać
nowy uczestnik forum
Komentarze 0 Olcia jest offline