< Harry&Buba - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > Harry&Buba
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Życie codzienne moich dwóch łobuzów
Oceń notatkę

Harry&Buba

Napisane 22-03-2011 o 21:20 przez Harry28012011
Harry-ach,Harry.Chiński grzywacz hl,z metryczką...urodził się 28 stycznia 2011,WRESZCIE przywiozłam go 20.03.2011 późną nocą
Dłuugo czekałam na naguska,oj długo...ponad 2 lata szukałam tego jedynego...los jest przewrotny:szukałam suczki
Harry-cudownie zsocjalizowany-dziękuję hodowcyOdważny,ciekawski,całusny,rozbrykany,wiel ka przylepaEch,będzie z niego pociecha,będzie
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	harrySPI.jpg
Wyświetleń:	128
Rozmiar:	85.2 KB
ID:	7  Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	anioly.jpg
Wyświetleń:	127
Rozmiar:	86.3 KB
ID:	8  Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	harry4.jpg
Wyświetleń:	126
Rozmiar:	67.9 KB