< Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. - fionka
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Stary

Witamy:P

Napisane 14-02-2009 o 19:05 przez fionka
Dawno nas ni było. Dziś byłam z Inkiem u Weta na szczepieniu, po witaminki itp.

Była tam kobieta z sunią... Zaczęła coś do mnie mówić i płakać, ja jednak nie rozumiałam prawie nic. Jak się okazało sunia ma ropomaczicze... Miała chyba mieć zabieg... Miejmy nadzieje, że już wszystko będzie oki.

Zdjęcia Inka

...
Awatar fionka
cudowny właściciel
Komentarze 3 fionka jest offline
Stary

Smutne zakonczenie roku 2008

Napisane 04-01-2009 o 10:28 przez fionka
Hey. Jóź nowy rok, a Sylwestra Inu miał stresującego i bolesnego... Został pogryziony przez On-kę, która wdarła się na naszą posesję... Mały nie chce jeść, dziś zaczął rozlizywać strupy oraz nie daje eis dotykać... Nie wiem co robic...
Awatar fionka
cudowny właściciel
Komentarze 0 fionka jest offline
Stary

Wizyta Św. Mikołaja

Napisane 07-12-2008 o 20:05 przez fionka
Heyka! Ależ ten czas leci... Inowi idzie już 6 miesiąc! Wczoraj dostał prezent na Mikołajki-kości do czyszczenia zębów. Jaka była radocha!!
A dziś wizyta u kuzynek i trochę ćwiczenia w domku.

Pozdrawiamy Was serdecznie
Inu i Fionka
Awatar fionka
cudowny właściciel
Stary

Odwiedzinki

Napisane 30-11-2008 o 19:35 przez fionka
Dzisiaj odwiedzili nas wujostwo. Wszyscy zachwycali się małym i on nawet sie zachował, Okazało się, ze u mnie w miejscowości są zainteresowani czy ma rodzeństwo, bo z chęcią by ludzie wzięli. Potem na spacerze, chciał iść do kuzynek (moich), ale nie pozwoliłam mu, bo gości miały.

Pozdrawiamy
Awatar fionka
cudowny właściciel
Stary

Słowem wstępu...

Napisane 24-11-2008 o 20:53 przez fionka
Hey! jestem właścicielka 5 miesięcznego kundelka. Inu (bo tak się wabi) jest strasznie szalony. Potrafi zrobić coś, co na jego gabaryty wydaje sie nie możliwym (wyciągnie ciężki plecak do innego pokoju, zerwie firankę...). W swoich czynach ma nawet nasikanie na klapek, ale tylko na niego , nic w jego okolicach osikane nie było...

Pozdrawiam
Fionka i Inu
Awatar fionka
cudowny właściciel
Komentarze 1 fionka jest offline