< Jupi! - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > Zakręcony blog Neo i Alexis
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

tutaj zamieszczam opisy naszej jakże wspaniałej i zwariowanej współpracy.Przepraszam z góry że nie zawsze będe umieszczała notatki bo czasami nie mam dostępu do internetu.Pozdrawiam serdecznie
Oceń notatkę

Jupi!

Napisane 30-08-2009 o 22:12 przez neosia13
ale mi sie udało! neo tak ładnie skacze na domowym agility przez 3 przeszkody ustawione na jednej linii oraz na ustawieniu przeszkoda, przeszkoda i z boku przeszkoda (tak aby zakrecał).
Komentarzy 5

Komentarze

Stary
Gratuluję
Powodzenia w dalszych przedsięwzięciach
Filmik ze sztuczkami Stelli już niedługo, może za miesiąc, na Jej urodzinki
Napisane 31-08-2009 o 11:55 przez Sandy Sandy jest offline
Stary
Wstaw filmik ze skakaniem, chętnie obejrzę
Napisane 31-08-2009 o 11:56 przez Sandy Sandy jest offline
Stary
Awatar Marcioszek
To dobrze tylko pamiętaj żeby nie za długo robić trening, bo jak pies się zmęczy i znudzi to w dalszej przyszłości nigdy nie bedzie chciał skakać. Co za dużo to nie zdrowo
Napisane 31-08-2009 o 15:07 przez Marcioszek Marcioszek jest offline
Stary
Awatar neosia13
wiem wiem .dlatego uwaznie przypatruje sie psu i jak widze ze patrzy polprzytomnym wzrokiem to odrazu koncze
Napisane 04-09-2009 o 16:12 przez neosia13 neosia13 jest offline
Stary
Awatar neosia13
mam filmik ze skakaniem ale to jest tragiczne bo to były początki ale może spróbuje na youtuba wstawić
Napisane 13-10-2009 o 09:34 przez neosia13 neosia13 jest offline

Ostatnie notatki napisane przez neosia13