< dwunasta w nocy.... ¶pię.. - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > Husk, czyli blog mojego psa
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Mam na imię Husk. Jestem dobrze wychowanym husky.. siberian husky. Urodziłem się w 2003, więc teraz gdy zaczynam pisać blog mam prawie 5 lat.

Nie niszczę, nie broję - jestem grzeczny i kochany.. a zreszt± od pocz±tku...

Czytaj±c tego bloga poznasz moje codzienne życie. Dzień za dniem. Będę pisał co robię... co w tym czasie robi mój Pan... na co mam ochotę... czego się nauczyłem... i tak dalej. Przecież wiesz po co jest blog.

Teraz kolej na psa.
Zapraszam, hau !
Rating: 3 votes, 2.33 average.

dwunasta w nocy.... ¶pię..

Napisane 15-01-2008 o 23:20 przez mampsa.pl
Jest ¶rodek nocy. Leżę sobie wygodnie na ¶rodku pokoju i ¶pię. Mój pan jak zwykle siedzi przy stole i stuka na laptopie. Wiem co on robi.... pisze mojego pierwszego bloga !

dlatego ¶pię i mu nie przeszkadzam !
Komentarzy 0

Komentarze

Ostatnie notatki napisane przez mampsa.pl