< Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. - bez kategorii
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > Z życia wzięte
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Witam wszystkich!!! Na moim blogu będę opisywała życie mojej rodzinki ( ja, mąż, kot, zacofana babka i oczywiście pies) nie ukrywam że to pierwszy mój blog więc liczę na wyrozumiałość i wskazówki z waszej strony
bez kategorii Entries with no category
Stary

Przestroga dla wszystkich posiadaczy psów i kotów!

Napisane 03-11-2008 o 20:00 przez Werus
Witajcie! Opowiem wam jaką miałam kilka dni temu przygodę. W zeszły czwartek mój kot wrócił do domu z nocki, kiedy ja wychodziłam do pracy. Po południu mój mąż zadzwonił do mnie że Leon zwymiotował w kuchni a w tym co zwrócił są dwie białe glizdy długie na 20 cm! Kazałam mu włorzyc to coś do pudełka lub słoika żeby wet mógł to zobaczyc. Przyjechałam do domu wieczorem i oczywiście jak w każdej kobiecie ciekawoś zwyciężyła, musiałam zobaczyc co prześladuje mojego kocura. Otworzyłam pudełko a tu......
kocham psy
Komentarze 2 Werus jest offline
Stary

Ulepszanie mojej miejscowości cz1

Napisane 30-09-2008 o 23:30 przez Werus
Hej! Ale mi sie marzenie spełniło!!!
Zacznę on poczatku. Tu gdzie mieszkam wiele piesków dużych i małych goni sobie po ulicy bez nadzoru, a jeśli idą z właścicielem to znaczy że go wyprowadzają ( własciciela ) albo własciciel woła bez skutku swojego podopiecznego. Kiedy ja idę z Timbem na spacer i zobaczę kogoś obcego wołam go, on podbiega do mnie, siada, dostaje nagrodę i zapinam go na smyczi idziemy dalej, a kiedy już ta nadchodząca osoba jest blisko nas zachwyca się jakiego ja...
kocham psy
Komentarze 3 Werus jest offline
Stary
Rating: 1 votes, 5.00 average.

Z życia wzięte

Napisane 26-09-2008 o 01:14 przez Werus
Hello!!! W pierwszej notatce postanowiłam przedstawić wam obraz swojej rodziny, w końcu to ich będą dotyczyły moje dalsze wypowiedzi
Ja( Werus), czyli w moim mniemaniu szyja rodziny
( czyt. ustawiam głowę i resztę rodziny jak mi się podoba) moim marzeniem jest: zostać rewelacyjnym szkoleniowcem, który ulepszy... świat to za dużo , ale chociaż miejscowość w której mieszkam

Mąż( Piotrek), czyli moja osobista głowa (w jego mniemaniu rodziny). Czasem głowa myśli...na...
kocham psy
Komentarze 6 Werus jest offline