< Cudowne PSY ! ! ! - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > DorisSsSs
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Rating: 1 votes, 5.00 average.

Cudowne PSY ! ! !

Napisane 14-09-2010 o 16:34 przez DorisSsSs
moja dorcia jest cudownym psem baaaaaaardzo lubi się bawić ale czasem jestniegrzeczna jednak jak rano wstaje jest słodka jak cukierek piszcie czy wasze psy są cudowne itp. pozdrawiam !!! !! !!!
Komentarzy 3

Komentarze

Stary
Awatar Psiara888

Twój pies jest cudowny...

...mój pies jest cudowny, psy w całym kraju są cudowne, w całej Europie są cudowne, na całej Ziemii są cudowne...
Napisane 02-11-2010 o 20:13 przez Psiara888 Psiara888 jest offline
Stary
Awatar Psiara888
...i w ogóle w calym wrzechświecie psy są najcudowniejsze ze wszystkiego widzialnego i niewidzialnego, dużego i małego, tego co było jest i będzie!!! Oceniam ten blog na najwyższą ocenę!!! Chyba jeszcze nikt nie rozpoczął tak faaaaaaaajnego tematu!!!
Napisane 02-11-2010 o 20:18 przez Psiara888 Psiara888 jest offline
Stary
Awatar DorisSsSs
dzięki mam takie samo zdanie jak ty )
Napisane 23-11-2010 o 17:49 przez DorisSsSs DorisSsSs jest offline

Ostatnie notatki napisane przez DorisSsSs