< Radość i depresja - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > Dom tymczasowo zaszczekany
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

JAK NIEŚĆ RATUNEK - oto przesłanie tego blooga. Głównym jego celem jest propagowanie idei domów tymczasowych (w czym posłużę się przykładem mojej "rodziny zastepczej", do której stworzenia się przygotowuje), jednakże znajdzie się tu także wiele informacji, nt. innych form niesienia pomocy zwierzętom bezdomnym, skrzywdzonym przez życie i okrutnych ludzi. Zapraszam serdecznie w imieniu swoim i wszystkich istot potrzebujących pomocy!
Oceń notatkę

Radość i depresja

Napisane 12-10-2008 o 11:18 przez Sukkubi
Już po 3 dniach wszystko zaczęło się dobrze układać. Luna chodzi na smyczy jak przystało na dobrze wychowanego psa, bawi się z innymi pieskami, prawie nie boi ludzi (woli jeszcze wycofać się przy mężczyznach bo bez wątpienia się ich bała, pasztecik załatwił sprawę jeśli chodzi o Artura, przed którym chowała się w kącie). Rano radośnie nas wita wskakując na łóżko, bezlitośnie depcząc niestety bidnego Eosika skrytego pod kołdrą. Je bez problemów, załatwia się na dworze, reaguje na zawołanie...pies cud-miód! Nawet kąpiel dzielnie zniosła, bez wyrywania się i marudzenia

Tylko ten Eosik...chodzi bidak smutny choć niczego mu nie brakuje, bawię się z nim dalej jak kiedyś ale to nie o mnie tu chodzi. Okazało się, że Esik to "pierdółka"', która daje się łatwo zdominować. Luna po nim skacze, zabiera mu zabawki, jak nie zauważę smakołyk, prześciga go na spacerach, popycha gdy chce iść jego ścieżką, jak tylko do mnie podejdzie lub ja do niego Lunka zaraz skacze i merda ogonem jak szczeniak, trudno mi się od niej uwolnić a mój mały bidaczek się wycofuje...żal mi go ale liczę na to, że gdy pójdziemy normalnie do pracy i dłużej będą sami ich stosunki jakoś się ułożą

Zalotne spojrzenie...

I moje myszki razem...Eos w roli chłopca do bicia (jak sugeruje wymowna mina)
Komentarzy 0

Komentarze

Ostatnie notatki napisane przez Sukkubi