< Coraz bliżej wiosny :) - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > teqquila
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Rating: 13 votes, 3.00 average.

Coraz bliżej wiosny :)

Napisane 11-03-2008 o 00:40 przez teqquila
Dzisiejsz dzien był bardzo ciepły choc wietrzny !!Rano cyknełam kilka zdjec koteczkom tak byscie mogli je poznac !!
Po poludniu wybralalismy sie na spacer oczywiscie sami nie poszlismy!! Poszlismy z Ula i Ałkiem <yorkiem > Tyson znalazł żabe żywa !! to chyba jakis zwiastun wiosny ze żaba !! Chyba o tej poze nigdy nie było żab ale pewnie to wszystko przez pogode. Tyson chciał sie z żabka pobawic ale żaba nie miała na to ochoty . Oprocz tego Tyson dzis wszedł do wody bo mu piłka wpadła . Na spacerze nie obylo sie bez pocwiczenia posłuszenstwa
a oto zdjecia
Tekila

Tiga

Żaba

Tyson i Żaba

W wodzie
[IMG][/IMG]
Tyson i Ałek

i chodzenie przy nodze
http://teqquila.wrzuta.pl/film/xsY3SMBdEr/
Komentarzy 8

Komentarze

Stary
Awatar Enchantress
Tysonek znalazł żabkę ... co za tropiciel

Taka ładna pogoda na dworze a ja jestem chora - horror.
Ale już jutro będę mogla wychodzić na powietrze na szczęście.
Napisane 11-03-2008 o 15:00 przez Enchantress Enchantress jest offline
Stary
Awatar Amigo
Super zdjęcia ... a pocałowałaś żabę?? jeśli nie to straciłaś okazję na księcia z bajki;P
Napisane 11-03-2008 o 15:02 przez Amigo Amigo jest offline
Stary
Awatar Enchantress
Ja bym się brzydziła całować żabkę, co innego przytulać
Napisane 11-03-2008 o 15:04 przez Enchantress Enchantress jest offline
Stary
Awatar Amigo
"... pocałuj żabkę w łapkę" tyśkowa, do roboty!! księcia bydziesz miała!!
Napisane 11-03-2008 o 17:06 przez Amigo Amigo jest offline
Stary
Awatar teqquila
e tam co w tym takiego zlego przeciesz to tyz stworzenie jak Amigowi daje buzi to czemu żabce nie :P przecie prawie roznicy ni ma
Napisane 11-03-2008 o 22:37 przez teqquila teqquila jest offline
Stary
Awatar korkowa
Super fotki, żaba jest słodka!
Napisane 12-03-2008 o 13:28 przez korkowa korkowa jest offline
Stary
Awatar teqquila
no żabenka taka milutenka hehehe lubie te stworzenia
Napisane 13-03-2008 o 19:53 przez teqquila teqquila jest offline
Stary
Awatar BORYSEK
No może to królewna zaczarowana w żabę!To warto pocałować no ja nie lubię płazów.Pozdrowianka od boryska
Napisane 16-02-2009 o 21:54 przez BORYSEK BORYSEK jest offline

Ostatnie notatki napisane przez teqquila