< Tak jak obiecałam. :) - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > Stella, czyli mHrok na czterech łapkach.
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Nie ogarniasz mojego psa? Witaj w klubie. Ja ją chyba ogarniam najmniej._. Ale to dlatego nigdy mi się z nią nie nudzi, zawsze mnie czymś zaskoczy... Raz powie "muom", raz będzie kłapać, żeby wydębić parówkę, raz wejdzie do lodówki. Pocieszne stworzonko^^
Oceń notatkę

Tak jak obiecałam. :)

Napisane 14-05-2011 o 16:47 przez Sandy
Miałam częściej pisać notatki, to piszę. Mimo że nikt nie komentuje... ale w ogóle zauważyłam, że blog mampsa.pl zamiera, i martwi mnie to, bo to moja ulubiona strona o psach. Jako świeżo upieczony opiekun forum mam jednak genialny plan, żeby je ocalić. Jak? Na razie nie wnikam w szczegóły
Cóż. Ostatnio mój umysł (w kwestii psa) krąży wokół dwóch rzeczy:
- Czy ona nie jest w ciąży?! D8
- Ktoś mi psa podmienił O3o
Otóż macam ją (bez skojarzeń) regularnie i mam dziwne uczucie, że co drugi, trzeci dzień jest w ciąży, bo ma taki "spuchnięty" brzuszek. Wychodzi jednak na to, że to jakieś cholerne wzdęcia. >.< Mimo to martwię się o ewentualną ciążę, bo matka nie zmierza wesprzeć mnie ani finansowo, ani emocjonalnie, a ojciec nie może (długa historia i raczej nie na temat). Więc ogólnie, jeśli będę miała wnuki (O3o), to będzie ostra jazda bez trzymanki.
Z drugiej strony jednak Stella nie dostarcza mi innych powodów do zmartwień. Jest wspaniała, grzeczna bardziej niż kiedykolwiek. Mam co do źródła tego zachowania dwa podejrzenia - albo to sprawka ciąży, albo regularnych, długich spacerów, które funduję jej od miesiąca. Tak czy siak, wcale mi taka odmiana nie przeszkadza A może... po prostu wydoroślała?
Hm. Nie, raczej nie sądzę XD
Taak... Ostatnio trochę dałam ciała ze zdjęciami (jak zwykle), a to dlatego, że nie mam do nich nieograniczonego dostępu - robię foty tylko telefonem brata, tylko kiedy mi pozwoli, i tylko kiedy jest dobre światło, bo aparat w tym fonie ma badziewny. A że na dłuższe i ciekawsze spacery wychodzę z moim oszołomem głównie wieczorami, to nie ma światła, nie ma zdjęć. Zresztą, nawet jak już jakiekolwiek są, to nie zawsze mam czas je zrzucić, a co za tym idzie - Kacper w końcu je kasuje, bo "mu przeszkadzają". O_o
Znowu się tłumaczę.
Nieważne, Stella sobie gnije w łóżku, ja gniję przed kompem, rodzeństwo na dole gnije przed tv, matka gnije na wykładach (studiuje w weekendy, jakby całodziennej pracy w tygodniu jej było mało ). Ogólnie gnijąca rodzina w zgniłym nastroju. A ja powinnam gnić robiąc technikę, ale mi się nie chce XD
No. No to kończę was zanudzać, wracam do gnicia
Cześć wszystkim... I weźcie się za pisanie, nie bądźcie jak ja, gnijące warzywo XD
Komentarzy 0

Komentarze

Ostatnie notatki napisane przez Sandy