< Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. - Milka
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Milka to malutka yoreczka, bardzo wesoła i lubiąca spacery, a ten blog jest o niej.
Stary

"I love my york" - Łódź

Napisane 08-10-2009 o 21:23 przez adka207
27 września odbył się konkurs yorków w Galerii Łódzkiej. Milka osobiście nie brała udziału w tej edycji, ale ma zamiar wziąć udział w następnej. Misterem okazał się natomiast bliski przyjaciel mojej pupilki - Yorkee, którego właścicielką jest moja przyjaciółka Natalia Siwecka. Już nie możemy się doczekać przyszłego roku.
Awatar adka207
nowy uczestnik forum
Komentarze 0 adka207 jest offline
Stary

Choroba

Napisane 08-10-2009 o 21:18 przez adka207
Gdy wróciłyśmy okazało się, że Milka złapała na plaży chorobę skóry. Na szczęście okazało się, że to nic groźnego i sunia szybko wyzdrowiała.
Awatar adka207
nowy uczestnik forum
Stary

Wakacje

Napisane 08-10-2009 o 21:15 przez adka207
Po dwóch dniach w nowym domu Milka, ja oraz moja mama wyjechałyśmy na wakacje. Czas płynął szybko. Codziennie chodziłyśmy na "psią plażę" w Sianożętach. W tej małej miejscowości odkryłyśmy także miłość naszego pupila do biegania po lesie.
Awatar adka207
nowy uczestnik forum
Stary

Rodzina Milki i nowy dom

Napisane 08-10-2009 o 21:12 przez adka207
Urodziła się w hodowli, jednak jej matka nie miała rodowodu. Miała jedną siostrę i czterech braci. Ja przyjechałam po Milke gdy wszystkie szczenięta były jeszcze przy mamie. Musieliśmy jednak zostawić ją jeszcze na troche bo wyjeżdżałam. Gdy już wróciłam moja sunia została sama z braciszkami i cały czas wybuchały bójki. Gdy zabraliśmy w końcu Milkę miała już dwa miesiące.
Awatar adka207
nowy uczestnik forum