< Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. - Blogi mampsa
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Blogi serwisu mampsa.pl
Losowo wybrana notatka: Blog niepowtarzalnej łobuzicy START
Awatar korkowa

Kolejne ciekawe zachowanie Kory!

Napisane 24-08-2008 o 11:32 przez korkowa
Często jest tak, że jakby dobrze przypatrzeć się czynnościom naszego psa, można wyłapać i zaobserwować bardzo ciekawe zachowania.

Ja bardzo ciekawą reakcje zaobserwowałam u Kory w lesie.
Kora zwykle gdy spaceruje luzem, oddala się, zajmuje się zapachami, nigdy jednak nie oddala sie na tyle (na obcym terenie) by stracić mnie z oczu, lubi gdy cała rodzina idzie razem i nie rozdziela się.
Zawsze ogląda się czy idziemy za nią i czy nie zmieniliśmy kierunku spaceru.
...
Ostatnie wpisy
Ostatnie komentarze
    Przykro nam, brak nowych wpisów.
    Przykro nam, brak komentarzy.
Więcej...