< Zaopiekuje się psem - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > niuska
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Oceń notatkę

Zaopiekuje się psem

Napisane 24-06-2011 o 13:13 przez niuska
Serdecznie polecam
Wyjeżdżasz w wakacje i nie masz nikogo, kto mógłby się zaopiekować Twoim psem ? Jestem do dyspozycji. Zaopiekuję się pieskiem od początku lipca do połowy sierpnia. Odkąd pamiętam w moim domu zawsze były jakieś zwierzęta jednak ostateczny wyścig do mojego serca wygrał nie kto inny jak najlepszy przyjaciel człowieka - pies. Interesuję się kynologią, zachowaniem psów oraz ich szkoleniem. Wielokrotnie zajmowałam się czworonogami podczas nieobecności ich właścicieli, a każdy z właścicieli był w 100% zachwycony moją opieką. Można mieć do mnie zaufanie. Na spacerze, staram się aby piesek miał jak najwięcej ruchu. Nie uznaję spacerów które trwają mniej niż 20 minut. Warunkiem przyjęcia psa jest zaszczepienie psa przeciw wściekliźnie, kleszczom oraz to żeby piesek nie był zbyt agresywny. Cena do uzgodnienia po wcześniejszym kontakcie. Tel.788658276
W okresie wakacyjnym proszę o kontakt telefoniczny
Komentarzy 1

Komentarze

Stary
Awatar luneczka9783
Witam,
Mam pytanie ile masz lat ?
Napisane 17-07-2011 o 13:05 przez luneczka9783 luneczka9783 jest offline

Ostatnie notatki napisane przez niuska