< Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. - Psiara09
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Stary
Rating: 1 votes, 4.00 average.

Spacer z moim psem

Napisane 10-04-2010 o 13:06 przez Psiara09
Wczoraj byłam z moi psem i moją babcią na spacerze. Na początku wszystko zapowiadało się wyśmienicie, ale potem już tak nie było. Gapciu ciągle się ciągnął a nie mogłam go wypuścić na 5 m, bo byłam na chodniku a obok była ulica i Gapciu od razu by pobiegł na drugą stronę a znając jego szczęście akurat jechało by auto. Dlatego był na krótkiej smyczy i p to mu za bardzo nie pasowało. Ciągnął się na tyle mocno, że po jakimś czasie zaczął sapać i wywiesił język na wierzch. Ludzie tylko patrzyli jakiego...
Awatar Psiara09
uwielbiam psy
Komentarze 4 Psiara09 jest offline
Stary

Stare i nowe życie Sizala - 4

Napisane 29-03-2010 o 20:02 przez Psiara09
Dalsza część tego samego opowiadania

Był ciężki czyli musiał być dobrze karmiony. Poszliśmy do domu. Położyliśmy go obok Gapcia a ten zaczął jedynie go obwąchiwać. a potem znowu położył się na swoim legowisku. Znów wzięłam Sizala na ręce i pokazałam go mamie.
- Zostanie u nas na pewien czas. Aż się po niego ktoś zgłosi.
Poszłam na komputer i zaczęłam robić ogłoszenia. Wydrukowałam je 30 razy i wyszłam z domu żeby je porozwieszać. Powiesiłam je na słupie, na na drzwiach...
Awatar Psiara09
uwielbiam psy
Komentarze 1 Psiara09 jest offline
Stary

Stare i nowe życie Sizala - wreszcie piszę ;)

Napisane 29-03-2010 o 19:42 przez Psiara09
Przepraszam, że nie pisałam, ale jakoś nie miałam czasu. Ale na szczęście już mogę. No to zaczynamy!

Ostatnie zdanie brzmiało: "Po gdzieś tak 10 minutach wymyśliłam dla niego idealne imię. SIZAL." Potem jest tak:

- Nazwę cię Sizal. Może być?
Sizal szczeknął.
- Jak mówiłem. Rośnie w siłę.
- Widać.
Siedziałam cały czas przy Sizalu, aż do wieczora.
- Proszę już iść do domu. Jutro pani pewnie będzie mogła wziąć Sizala do domu.
...
Awatar Psiara09
uwielbiam psy
Komentarze 1 Psiara09 jest offline
Stary

Idę z moim psem na spacer

Napisane 07-03-2010 o 19:47 przez Psiara09
Hej. Sorry, że nie pisałam bardzo długo, ale już piszę

No więc wczoraj byłam z moim psiakiem i bratem na spacerze. Mieliśmy wyrzucić do kontenerów śmieci. Spacer wydawał się być spokojny lecz potem nie było już tak fajnie. Ciągle za płotami spotykaliśmy psy, które były bardzo spokojne i nie szczekały na Gapcia. On jednak nie brał tego pod uwagę i wyrywał się do nich i strasznie szczekał. Musiałam go mocno trzymać za smycz, bo inaczej by się pogryźli. A gdy pies zza płotu zacznie...
Awatar Psiara09
uwielbiam psy
Komentarze 2 Psiara09 jest offline
Stary

Ile znam ras psów

Napisane 01-03-2010 o 19:01 przez Psiara09
1. Owczarek niemiecki
2. Doberman
3. Mops
4. Chihuahua
5. Pekińczyk
6. Rottweiler