< Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. - Notatki w blogu
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Stary

Wydoroślenie

Napisane 21-01-2014 o 13:39 przez smutnata2
Ależ ten czas leci...nim się obejrzałam,wydoroślałam. Z młodej dziewczynki stałam się nastolatką. Czas stanowczo za szybko leci. Czas upływa. Dużo się zmieniłam. Przede wszystkim chciałabym poinformować że Lampuś(Pimpuś) jest od kilku lat wykastrowany.
Co do Megi? Megi ma już 2 lata, myślę ,że mogę ją wysterylizować... Moje psy czują się dobrze.
Lampuś(Pimpuś) to anioł,nie pies. Bardzo jest grzeczny, ładnie nas broni. Ależ ten czas leci,naprawdę, trudno w to uwierzyć...
Awatar smutnata2
miłośnik psów
Komentarze 0 smutnata2 jest offline
Stary
Rating: 1 votes, 5.00 average.

co myślicie o hodowli chihuahua chilii pepeer z wałbrzycha

Napisane 14-01-2014 o 14:49 przez asia331
Pani ma bardzo ładne psiaki, ale zastanawiam się przeglądając tygodniowo oferty tej hodowli skąd ich taka ilość? w ciągu 2 tygodni klika psiaków za kolejne 2 kolejna ilość psiakówi tak od kilku miesięcy. A pani na swojej stronie ma może ze 3 suczki?nie jest możliwe aby trzy suczki miały taką ilość szczeniaków w tak różnych kolorach. Bo ja mam wątpliwości do tej hodowli chciałm nabyć tam psiaka.czy to hodowca czy handlarze? może ktoś z was nabył pieska z tej hodowli i chciałby się podzielić opinią....
nowy uczestnik forum
Komentarze 0 asia331 jest offline
Stary

jak od uczyc psa sikania

Napisane 11-01-2014 o 22:04 przez wampirek18
Mam Terierke kilku miesieczna gdy puszczam ja na pokój lub schylam sie do niej ona sika poprostu jest jak strzała wszedzie jej pelno gdy stoi na dwoch lapkach na nodze potrafi sie sikac dupka w doł i sika ??
nowy uczestnik forum
Komentarze 0 wampirek18 jest offline
Stary

darmowe ogłoszenie adopcji zwierząt

Napisane 24-12-2013 o 18:37 przez kachaa
Zapraszam do zamieszczania darmowych ogłoszeń na www.do-adopcji.pl.
Zwiększajmy szansę na dotarcie do większej liczby osób.
nowy uczestnik forum
Komentarze 0 kachaa jest offline
Stary

Kenzo - Mój pies.

Napisane 30-10-2013 o 17:24 przez Kenzulita
Cześć !
Dziś trochę o Kenzie. Jest to mój mały urwisek. No może nie taki mały . Ma on już 1,5 roku. Jest średniego wzrostu i baaaardzo jest szalony . Codziennie jak wracam do domu cieszy się jagby mnie nie widział przez rok. Umie wytrzymać ok. 20 sekund na 2 łapach. Jest to bardzo skoczny pies i bardzo lubi dzieci. Właściwie sama nie wiedziałam , że taka rasa istnieje. Opowiem to w następnym poście . Kenzo ma rodowód. Kenzo ogólnie miał jechać na wystawy psów rasowych. Niestety...
Awatar Kenzulita
nowy uczestnik forum
Komentarze 0 Kenzulita jest offline