< Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. - Notatki w blogu
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Stary

Maltańczyk :D

Napisane 09-06-2012 o 22:54 przez Luluś
Kto z was ma maltańczyka??? chciałabym sie dowiedzieć od posiadaczy maltańczyków wszystko na temamt tych psów gdyż za niedługo sama bd miec tego kochanego pieska. Wiele czytałam na temat tych maluchów lecz chce wiedziec jak one sprawują sie na codzien i co kupic na początek temu psu

Dziękuje
nowy uczestnik forum
Komentarze 1 Luluś jest offline
Stary

Co ten weterynarz się czepia?

Napisane 26-04-2012 o 15:20 przez smutnata2
Przypomniało mi się,że wet nas czepiał się,cytuję:"Macie ją pilnować ". Nie rozumiem,przecież jest młoda i niedojrzała na ciążę.Ma dopiero 6 mc może przypomnę...
Megi mam na myśli:P
Awatar smutnata2
miłośnik psów
Komentarze 2 smutnata2 jest offline
Stary
Rating: 1 votes, 1.00 average.

Marzenia...

Napisane 26-04-2012 o 15:17 przez smutnata2
Witajcie znów,ciekawe czy zgadniecie co napisałam?
My dog is beautiful and candy!
Awatar smutnata2
miłośnik psów
Komentarze 1 smutnata2 jest offline
Stary

:D

Napisane 25-04-2012 o 14:29 przez smutnata2
Pimpuś mnie dziś rozwalił bo go głaskałam bitą godzinę:lizał,przytulał się..Zupełnie inny pies
Awatar smutnata2
miłośnik psów
Komentarze 0 smutnata2 jest offline
Stary

Nieśmiały pies....

Napisane 20-04-2012 o 18:07 przez smutnata2
Pimpuś jest nieśmiały,jak zauważyłam.Jak na szczeniaka,to dość dziwne,ale może się zmienić.
Awatar smutnata2
miłośnik psów
Komentarze 0 smutnata2 jest offline