< Przygód kilka beagle`a świrka- Amigo - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > Życie z beagle`m :)
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Będziemy pisać o tych momentach w naszym wspólnym życiu - ważniejszych i mniej istotnych, wesołych i tych smutnych ... Po prostu gdy wydarzy się coś co nas natchnie napiszemy tutaj ....NapiszEMY bo Amigo leży właśnie koło monitora i mi "podpowiada"
Rating: 19 votes, 3.37 average.

Przygód kilka beagle`a świrka- Amigo

Napisane 04-03-2008 o 19:06 przez Amigo
Witamy na blogu świrniętego beagle Amigo.

Jest on psem z pseudohodowli psów rodowodowych. Mam go odkąd skończył 3 miesiące a aktualnie ma 1 rok, 10 miesięcy i 25 dni.

Z charakterku jest wypłoszem tzn. boi się wszystkiego i wszystkich (wynik braku socjalizacji w hodowli). Lecz kiedy nie ma strasznych ludzi ani rzeczy jest niezwykle cwany i aktywny. Czasami mam wrażenie że dla niego życie=jedzenie a jedzenie =życie. Cały czas skoncentrowany jest na tym by zdobyć jakieś żarełko...
Nie ważne skąd nie ważne jakie ale ważne by coś jeść.
Ćwiczymy tropienie (po farbie), szkolę go pod konkurs dzikarzy ( o dziwo jest w tym dobry), skaczemy w agility i cały czas trenujemy posłuszeństwo.
Jest najwspanialszym psem na świecie ... dla mnie oczywiście

Próba wyłudzenia smakosa

A może by iść popływać?

Komentarzy 8

Komentarze

Stary
Awatar teqquila
Witam kochana
buziaki dla Amisia
Napisane 04-03-2008 o 19:53 przez teqquila teqquila jest offline
Stary
Awatar Kinia
Witajcie! Piesio sliczny!
Napisane 05-03-2008 o 09:02 przez Kinia Kinia jest offline
Stary
Awatar Enchantress
U was tak ciepło ... prawie wiosna ... a u nas śnieg ... masakra ...

Mizianko dla psiaka!
Napisane 05-03-2008 o 19:03 przez Enchantress Enchantress jest offline
Stary
Awatar korkowa
Witamy serdecznie, psinka śliczna!
Piszcie często!
Napisane 06-03-2008 o 16:22 przez korkowa korkowa jest offline
Stary
Awatar Monnika
Śliczny psiaczek
Napisane 31-03-2008 o 13:26 przez Monnika Monnika jest offline
Stary
Awatar Luzia15

Amigo is the best! :)

Fajnego masz tego beagla!
Naprawdę, fajny psiak.!
Pozdrawiamy.
Luiza i Marti
Napisane 24-09-2008 o 17:29 przez Luzia15 Luzia15 jest offline
Stary
Awatar Mysia i Beethoven
Niezle się zapowiada, ładnie pozuje, po pierwszym zdjęciu zauroczyłam się!!!
Napisane 24-12-2009 o 11:07 przez Mysia i Beethoven Mysia i Beethoven jest offline
Stary
Awatar psiara9
Jak ci idzie wychowywanie go? moi rodzice chcą mieć takiego psa bo uważają,że ma ładny pyszczek!!
Napisane 05-04-2012 o 14:59 przez psiara9 psiara9 jest offline

Ostatnie notatki napisane przez Amigo