< Trochę o mnie i o psie :) - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > Czakenzo13
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Oceń notatkę

Trochę o mnie i o psie :)

Napisane 18-11-2009 o 17:28 przez Czakenzo13
Mam na imię Aga i prawie 12 lat. Kocham wszystkie zwierzęta a szczególnie psy i świnki morskie.Od sierpnia 2009 roku, jestem posiadaczką , pięknego samczyka o imieniu czako. Czako ma prawie 6 miesięcy. Nie ma rodowodu , ale kocham go bardzo . mam jeszcze 2-letnią świnkę morską Julkę.
Komentarzy 1

Komentarze

Stary
Awatar maryg22
Widzę że mamy sporo wspólnego. Ja od 28 sierpnia 2008r posiadam suczkę rasy chihuahua. teraz ma półtora roku. Joy też jest bardzo śliczna. Na początku sierpnia 2008r. musiałam uśpić dwuletnią świnką morską. Była bardzo chora. No i mam też 12 lat.
Napisane 19-11-2009 o 18:32 przez maryg22 maryg22 jest offline

Ostatnie notatki napisane przez Czakenzo13