< Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. - Notatki w blogu
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Stary
Rating: 7 votes, 3.43 average.

Szkolimy potforka

Napisane 24-01-2008 o 11:18 przez korkowa
Updated 24-01-2008 at 11:26 by korkowa
Z Korą szkolenie łatwe nie jest bo potrzebuje motywacji, a że do tej pory była łapowkarą..teraz smaczki lezą na stole a nie w mojej rece.
Skupiłam się teraz na warowaniu..utrzymywaniu z psem kontaktu wzrokowego i chodzeniu przy nodze
Oto rezultaty..na filmiku z warowaniem widać jak suka się ze mną targuje w pewnym momencie..a pod koniec widać jak robi koziołki...takze to zignorowałam..na razie nie zalezy mi na przedłuzeniu komendy..tylko na wyrobieniu szybkosci..
Leżeć!:...
Awatar korkowa
opiekun forum mampsa.pl
Komentarze 3 korkowa jest offline
Stary
Rating: 1 votes, 1.00 average.

jak zwykle... to samo

Napisane 20-01-2008 o 22:25 przez mampsa.pl
niedziela wieczór... jak zwykle po weekendzie jestem totalnie znudzony. Od czasu, gdy w naszym domu pojawiły się dzieciaki.. mój Pan wcale się mną nie zajmuje, tylko nimi.

na szczęście jest coś, co mnie trzyma przy życiu... jutro poniedziałek! A w poniedziałki, jak zawsze idziemy do roboty! Tak się szczęśliwie składa, że Pan zabiera mnie ze sobą.

Przede mną cały dzień wrażeń.. goście, klienci, listonosz lub kurier... super. Do tego jeszcze spory wybieg..

...
Awatar mampsa.pl
forum.mampsa.pl
Komentarze 1 mampsa.pl jest offline
Stary
Rating: 3 votes, 2.33 average.

dwunasta w nocy.... śpię..

Napisane 15-01-2008 o 23:20 przez mampsa.pl
Jest środek nocy. Leżę sobie wygodnie na środku pokoju i śpię. Mój pan jak zwykle siedzi przy stole i stuka na laptopie. Wiem co on robi.... pisze mojego pierwszego bloga !

dlatego śpię i mu nie przeszkadzam !
Awatar mampsa.pl
forum.mampsa.pl
Komentarze 0 mampsa.pl jest offline