< Muchowiec! - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > Blog niepowtarzalnej łobuzicy START
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Kora- pies mojego życia.
Pies, który odmienił moje życie i co dzień je ubarwia.
Pies, którego co dzień uczę się na nowo.
Pies, który mimo iż dużo przeszedł, kocha mnie na swój sposób.
Pies, który jako jedyny nie zawiódł mnie i nie opuścił w trudnych chwilach.
Kora to pies, który wprowadził mnie w psi świat, dzięki niej poznałam takie pojęcia jak kliker, czy target.
To pies, którego kocham tak mocno- jak tylko można kochać przyjaciela.
To pies, którego nigdy nie zapomnę, a kiedyś gdy sie rozstaniemy- ona zawsze będzie żyć w moim sercu.
Dla Ciebie maleńka, Tobie dedykuje ten blog, choć nie da się słowami ująć tego co czuję, to postaram się przybliżyć Wam, życie mojej przyjaciółki.
Oprócz Kory mam też mixa bordera i kundlicę, które także od czasu do czasu będą sie przewijać przez blog, równie mocno je kocham i nie dyskryminuję.

Korkowa.
Rating: 7 votes, 3.29 average.

Muchowiec!

Napisane 17-02-2008 o 16:45 przez korkowa
Witam!
Dawno nie pisałam.
Dałam Korce odpocząść....i obecnie ćwiczymy same sztuczki.
Z przywołaniem dałam sobie spokuj
Tydzień temu byłam na Muchowcu...Kora troche była niegrzeczna, ale jestem zadowolona bo suczysko sie wybawiło.

PRAWIE wszystkie psy warowały

Kora jako jedyna biegała, biegała..i biegała i nabiegac się nie mogła

Pozdrawiam!
Komentarzy 3

Komentarze

Stary
Awatar Olusia
Hej
Fajna notka, widać, że Kora trzyma kondycję. Po zdjęciach można się zorientować, że inne psy ledwo ją doganiały!
Napisane 21-02-2008 o 12:06 przez Olusia Olusia jest offline
Stary
Awatar fionka
Śliczne fotki i sunia... Pozdrawiam
Napisane 07-12-2008 o 20:00 przez fionka fionka jest offline
Stary
Awatar Psiara888

Oceniam ten blog 5/5!

Fajna sunia! Fotki też! Pozzzzzzzzzzzzzzzzzdro!!!
Napisane 13-11-2010 o 18:41 przez Psiara888 Psiara888 jest offline

Ostatnie notatki napisane przez korkowa