< Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. - bez kategorii
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > Marzenie deerhy
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

bez kategorii Entries with no category
Stary

Zdziwienie

Napisane 08-12-2010 o 19:45 przez deerha
Wczoraj na angielskim w szkole nasza pani zadała nam dodatkową pracę dla chętnych - powiedziała, żebyśmy poszukali sobie w google szerloka i klikali na głodne psy. Szczerze mówiąc byłam zdziwiona, ale ucieszyłam się z tego. Jednak dużo ludzi ma serca wrażliwe na krzywdę zwierząt
Awatar deerha
miłośnik psów
Komentarze 1 deerha jest offline
Stary

A tak inaczej

Napisane 01-12-2010 o 18:52 przez deerha
W szkole obowiązków dużo, ale czasu trochę się znajdzie.

W każdym razie chciałabym zachęcić do zaglądania do mojego wątku pt. "Petycje" i umieszczanie w nich różnych petycji. Sądzę,że można ich tam znaleźć naprawdę dużo i przydałoby się je ciągle aktualizować.

Wokół obserwuję coraz więcej osób, których zaczyna obchodzić los zwierząt, co mnie bardzo cieszy. Udało mi się już uświadomić parę osób . Oczywiście wciąż spotykam się z osobami, które nie są tak tym...
Awatar deerha
miłośnik psów
Komentarze 1 deerha jest offline
Stary

A tak

Napisane 28-11-2010 o 20:44 przez deerha
Cześć, dawno mnie tu nie było i na forum przez ten czas sporo się działo.

Zacznę od tego, że mam drugiego chomika i niestety na psa będę musiała na razie poczekać bo zwyczajnie nie starczy mi czasu ale jestem dosyć cierpliwa

W każdym razie postaram się tu zaglądać częściej

A tak w ogóle to jak na razie myślę, że jak będę miec psa to będzie jadł Acanę - sądzę, że to dobra karma i jest nietestowana na zwierzętach

Pozdrawiam...
Awatar deerha
miłośnik psów
Komentarze 2 deerha jest offline
Stary
Rating: 2 votes, 5.00 average.

Dlaczego... ?

Napisane 11-09-2010 o 15:58 przez deerha
Updated 16-09-2010 at 14:49 by deerha
Dlaczego zwierzęta muszą cierpieć? Dlaczego ludzie nie rozumieją, że zwierzęta też czują?
Ziemia, ta piękna planeta, została nam powierzona przez Boga, a co za tym idzie i wszystkie żyjące na niej zwierzęta. Powinniśmy żyć ze sobą w zgodzie. Dlaczego ludzie nadal nie mogą tego zrozumieć?

Na szczęście są jeszcze dobrzy ludzie. Ludzie, którzy chcą pomóc. Ludzie, dla których zwierzęta też się liczą.

Ale kiedyś nadejdzie dzień. Dzień, w którym zwierzęta przestaną cierpieć....
Awatar deerha
miłośnik psów
Komentarze 5 deerha jest offline
Stary
Rating: 1 votes, 5.00 average.

Dlaczego ... ?

Napisane 27-05-2010 o 08:35 przez deerha
Ciągle się zastanawiam czemu
są ludzie, którzy biją psy.

I dlaczego te psy mają.

Nie wszyscy ludzie kochają psy. Niestety. Chciałabym by pewnego dnia skończyły się cierpienia wszystkich zwierząt. Wiem, że to niemożliwe, ale i tak czekam na ten dzień. Na dzień gdy ludzie, którzy przysporzyli zwierzętom tyle cierpień, zechcieli naprawic swoje błędy.
Ale to niemożliwe. Niestety.
Co dzieje się w umysłach tych, dla których zwierzę jest gorsze? Dla których
...
Awatar deerha
miłośnik psów
Komentarze 2 deerha jest offline