< I love dog - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > mikoro
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Oceń notatkę

I love dog

Napisane 16-06-2012 o 15:29 przez mikoro
Bardzo kocham psy.
Mam słodkiego kundelka wygladajacy jak miniaturka labradora retrivera.Nie jest on mieszabcem lecz kundelkiem.
Niedługo bede miała owczarka niemieckiego Alex.bo tak go nazwe.Bardzo chciałam by mieć suczke yorka bądz shih tzu , ale na razie to nie realne.Ale w dalekiej przyszłości może.
Chciałam bym mieć
Komentarzy 1

Komentarze

Stary
Awatar bokserka Niunia
Ja też kocham psy mam aż cztery podam rasy i od najmniejszego do największego; najmniejszy jest Szurosław jamnikowaty taki kundelek-mieszaniec czy jak tam go nazwać lubi skakać i jak przyde ze szkoły i jak się nachyle żeby mu wsypać troche karmy dla psów to mnie całuje to tyle tylko mam do opowiedzenia o Szczurosławie.

Teraz Baster jest o 17 centymetrów większy od Szurosława jest w kolorze wilkowatym i eden myśliwy nawet myślał że to est wilk i chciał go zabić ale uciekł do lasu a jak mu wsypę do miski jedznie to tak sie rwie że aż strach podejść i nie lubi innych psów i koty tępi i uczy wszystkie psy że trzeba zabijać koty ale suczki to przychodzą do jego budy i chcą z nim spać wię rano je musze z tamtąd wyganiać bo by zjadły Basterowi jedzenie z miski.

Niunia jest bokserką pręgowano taką jak mam na avatarze lubi biegać skakać i przedewszystkim eść spać pić i bawić się i tak zaczyna się jej każdy dzień

Dog jest mix bokser z dogiem niemieckim i coś tam z cane carso jest puszczony biega gdzie chce to jest taki wierny i kochany najukochańszy piękny kundelek którwgo kocham i kocxhać będę zawsze.

no to opisałam już wszystkie...
Napisane 24-06-2012 o 14:15 przez bokserka Niunia bokserka Niunia jest offline

Ostatnie notatki napisane przez mikoro