< Ferdulka lubi smietanke :) - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > Ferdulka
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Oceń notatkę

Ferdulka lubi smietanke :)

Napisane 22-06-2009 o 17:48 przez Ferdulka
Moj piesek upodobal sobie przed chwilka smietanke! Lubi jest wszystko ci zdrowe a smietanka taka wlasnie jest! z mojego psa taki zarloczek jest ale w koncu jest mlodym psiaczkiem i potrzebuje duzo pokarmu by rosnac. ponadto daje mu karme Bosch mam duzo zaufania do tej karmy jest wspaniale przyswajana przez mojego psa ktory jak widac apetyt ma wielki !
Komentarzy 2

Komentarze

Stary
Awatar Ferdulka
piszcie komenty!!!
Napisane 24-06-2009 o 10:46 przez Ferdulka Ferdulka jest offline
Stary
Awatar tynka08
No to Super! Śliczny z niego piesek!
Napisane 29-06-2009 o 14:58 przez tynka08 tynka08 jest offline

Ostatnie notatki napisane przez Ferdulka