< Wtorek - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > teqquila
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Rating: 14 votes, 3.00 average.

Wtorek

Napisane 04-03-2008 o 18:49 przez teqquila
Dzisiejszy dzien byl pochmurny rano krotki spacer bo zimno po poludniu tez !! zimno pada nic sie nie chce
Bylam dzis z Amigowa na zakupach hehehe bylo wesolo i bardzo milo !! Aby wynagrodzic Tysiowi ze sam siedzial w domku kupilam mu piłeczke nie ma to jak przekupstwo bawi sie nia caly czas nawet spi z nia

mam cos w pysiu

o pilecke

fajna zabawa

Komentarzy 4

Komentarze

Stary
Awatar Kinia
3 zdjecie bardzo fajne Nie ma to jak mała piłeczka w wielkim pycholku
Napisane 05-03-2008 o 09:04 przez Kinia Kinia jest offline
Stary
Awatar Enchantress
U nas też zimno i nie ma co wychodzić na ługie spacery - tylko człowiek i pies upaprze się do kolan, i nie ma żadnej przyjemności spacerowania tj. biegania i zabawy.

Ostatnie zdjęcie boskie
Napisane 05-03-2008 o 18:57 przez Enchantress Enchantress jest offline
Stary
Awatar fionka
Śliczne foty i pies... Fakt pogoda nei zabardzo.., Ja dziś cały dzień poza domem byłam;/ Pozdrawiam
Napisane 28-11-2008 o 20:59 przez fionka fionka jest offline
Stary
Awatar deerha
ostatnie zdjęcie jest super ; ) słodki psiak
Napisane 18-03-2010 o 13:27 przez deerha deerha jest offline

Ostatnie notatki napisane przez teqquila