< Co ten weterynarz się czepia? - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > smutnata2
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Oceń notatkę

Co ten weterynarz się czepia?

Napisane 26-04-2012 o 15:20 przez smutnata2
Przypomniało mi się,że wet nas czepiał się,cytuję:"Macie ją pilnować ". Nie rozumiem,przecież jest młoda i niedojrzała na ciążę.Ma dopiero 6 mc może przypomnę...
Megi mam na myśli:P
Komentarzy 2

Komentarze

Stary

Ruja

Suka nie musi czuc sie dojrzala na ciaze, smutna... =.= Suka musi miec ruje, zeby zajsc w ciaze, a to sie zdarzy juz niedlugo, bo Megan ma juz pol roku (Stella przeszla pierwsza cieczke w wieku 7 miesiecy). Wet wcale sie nie czepial, tylko Cie pouczyl, i bardzo dobrze. Jak Megan zajdzie w ruje, musisz uwazac tez na Pimpka, bo natura to natura, a Ty chyba nie chcesz przyczyniac sie do przepelniania schronisk wpadkowymi szczeniakami. Jak wyjdzie z pierwszej cieczki, mozesz ja wysterylizowac. Wazne, zeby nie robic tego za wczesnie, musi przejsc pierwsza cieczke, ale nie mozesz dopuscic, zeby zostala pokryta w czasie pierwszej rui, bo to zaszkodzi jej tak samo jak przedwczesna sterylizacja. To wlasnie zapewne mial na mysli weterynarz.
Napisane 06-05-2012 o 07:28 przez Sandy Sandy jest offline
Stary
Awatar mikoro
Ona za około 2 miesiące bedzię miała ruje!
Napisane 17-05-2012 o 16:32 przez mikoro mikoro jest offline

Ostatnie notatki napisane przez smutnata2