< Dłuuugaa notka - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > smutnata2
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Oceń notatkę

Dłuuugaa notka

Napisane 15-03-2012 o 15:22 przez smutnata2
Mogę zaskoczyć troche popiszę.
Dla przypomnienia tak sobie popiszę:
Jestem właścicielką 3 miesięcznej,wyglądającej na 4 miesiące Megan(Megi) cavalierki po rodowoych rodzicach.Dzisiaj były odwiedziny Brunowego grobu i jeszcze tą ziemię poprawialiśmy z rodziną moją.Może opowiem nieco o Brunie? Zanim umarł?

Pamiętam początki.Utknęły mi w głowie niczym korzeń w ziemi.Byłam wtedy młoda.Jechałam po mojego nowego psa.Po dość burzliwej debacie ochrzciliśmy go Bruno.Nasz Bruno był rasowym czy nie,sama nie wiem psem.Miał wtedy 2 miesiące.
Pamiętam,że przeskakiwał z moich ramion do ramion kuzynki..Pamiętam , że od razu pojechałyśmy z nim do weterynarza...
Pamiętam też,jakie były początki.Bruno dał mi i rodzinie w kość,ale go kochaliśmy.Miejąc rok,Bruno został wyprowadzony na pierwszy w jego psim życiu spacer.Zanim miał rok , półroku miał to nauczył się wszystkiego nawet obrót!
Miał 2 lata.Świętowałyśmy Brunową dojrzałość,jadłyśmy dobre żarcie tzn.słodycze.
Gdy miał 2 lata i pół wszystko się zaczęło burzyć.Zaczął potwornie tyć,musiałam go wybiegać.I w nocy,Michał(mój brat) wyprowadził go na spacer.Pies oddalił się od niego i wpadł pod autobus(bo go zabiło od razu!!!) . Niestety mimo wszystko nie przeżył.
Dzisiaj zapalam świeczkę dla niego. (*).
Komentarzy 1

Komentarze

Stary
Awatar psiara396
Mam taki pomysł dla ciebie,może zamiast zaśmiecać naszego,forumowego bloga weszłaś by sobie na bloog.pl ,założyła konto i tam sobie pisała o Megi i "Brunie"
Napisane 18-03-2012 o 05:51 przez psiara396 psiara396 jest offline

Ostatnie notatki napisane przez smutnata2