< Wydoroślenie - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > smutnata2
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Oceń notatkę

Wydoroślenie

Napisane 21-01-2014 o 12:39 przez smutnata2
Ależ ten czas leci...nim się obejrzałam,wydoroślałam. Z młodej dziewczynki stałam się nastolatką. Czas stanowczo za szybko leci. Czas upływa. Dużo się zmieniłam. Przede wszystkim chciałabym poinformować że Lampuś(Pimpuś) jest od kilku lat wykastrowany.
Co do Megi? Megi ma już 2 lata, myślę ,że mogę ją wysterylizować... Moje psy czują się dobrze.
Lampuś(Pimpuś) to anioł,nie pies. Bardzo jest grzeczny, ładnie nas broni. Ależ ten czas leci,naprawdę, trudno w to uwierzyć pewnie ale dojrzałam psychicznie.(fizycznie też).
Z dziecięcej psychiki nie zostało mi nic.Pozbyłam się wszelkich złych rzeczy, teraz zmieniam się (mam nadzieję) w dobrą nastolatkę.
Komentarzy 0

Komentarze

Ostatnie notatki napisane przez smutnata2