< Śnieżne szaleństwo. - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > O moich dwóch sercach, merdających ogonami.
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Dwa moje serca, to odrębne światy; ona, pies myśliwski, słowem: szybka, zwinna, wysportowana, wzięta ze schroniska; on, pasterz, spokojny, wierny, mocno kochający, z drobną nadwagą, pochodzi z hodowli...
Obydwoje kocham z całych swoich sił, mimo, że nie brak im szalonych pomysłów. O całej reszcie wydarzeń związanych z Betikiem i Ari dowiecie się właśnie na tym blogu!
Oceń notatkę

Śnieżne szaleństwo.

Napisane 05-01-2010 o 14:12 przez Mysia i Beethoven
Updated 07-06-2011 at 19:32 by Mysia i Beethoven
Dziś bawiliśmy się na dworze z Beethovenem. Początkowo próbowaliśmy zrobić psi zaprzęg, jednak Betik nie był z tego powodu szczęśliwy. Moją ulubioną częścią dzisiejszych zabaw była kradzież rękawiczki. Beethoven postanowił zlizać śnieg z tej właśnie części garderoby... Na szczęście Beti uwielbia smakołyki, gdy tylko zbliżył się by wciągnąć kilka mięsnych kostek mogłam odebrać mu łup. Obrażony tym Beethoven poszedł sobie, jednak po jakimś czasie przyszedł z powrotem, a następnie porwał całą paczkę smakołyków. Na szczęście, żadnego nie zjadł!
Komentarzy 2

Komentarze

Stary
Awatar Jarek

Hehe...

Hehehe żeczywiście szaleństwo , mój piesio też jak ma okazje to porywa mi ( i nie tylko mi ) rękawiczki tylko ja mam ten problem , że go nie gonie po ogrodzie tylko po osiedlu.
Napisane 20-01-2010 o 20:31 przez Jarek Jarek jest offline
Stary
Awatar Mysia i Beethoven

Super!!!

Oooooo to musi być super (no może nie w momencie pogoni) widocznie nasze psy kochają mamlać/gryzć rękawiczki; powinny były otwożyć club, club mamlania/gryzienia rękawiczek he he he.
Napisane 26-01-2010 o 12:50 przez Mysia i Beethoven Mysia i Beethoven jest offline

Ostatnie notatki napisane przez Mysia i Beethoven