< Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. - psiara396
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Stary

Żałoba

Napisane 21-10-2011 o 08:09 przez psiara396
3 tygodnie temu zdechł w wieku 12 lat pies moich sąsiadów (ten bokser co się boi Falco) Igor .Od kilku lat cierpiał na raka i był ślepy mimo że wszyscy się go bali był cudowny ,tęsknie za nim [*] (*) {*}.
Awatar psiara396
miłośnik psów
Komentarze 1 psiara396 jest offline
Stary

Trzeci piesek , czyli pośmiej się :D

Napisane 01-10-2011 o 18:09 przez psiara396
Jakiś miesiąc temu dostałam od dziadka kota - Filemona wszyscy mówią że to pies powód:

Co ma od psa:
- reaguje na imię
- nie boi się psów 10 razy większych od niego
- uwielbia chodzić po błocie i tablać się w kałużach
- jest rasowy (niewiem jaka rasa ,ale wet mówił że to rasowiec)

Co ma od kota :
- chce zjeść papugę
Awatar psiara396
miłośnik psów
Komentarze 2 psiara396 jest offline
Stary

Ucieczka

Napisane 31-07-2011 o 15:31 przez psiara396
To że psy uciekają to każdy wie ... i to wczoraj się stało z Falco,więc zacznę od początku.
Tata przyszedł z roboty wcześniej co zawsze się kończy kebabem i spuszczeniem psa ,więc tak : Falco biega - nic nie zwykłego ,idę po niego ,bo chciałam iść spać . Wołam i wołam -psa nie ma! Przyleciał tata ,wołamy i nic ,ok to siostra idzie na balkon i widzi psa koło lasu to ok ,idę z tatą na polną droge ,wołamy ,przybiegł -co za ulga.
Kto wie gdzie by poleciał gdyby nie ja .
...
Awatar psiara396
miłośnik psów
Komentarze 0 psiara396 jest offline
Stary

Zegnaj

Napisane 19-06-2011 o 05:44 przez psiara396
Qunia była wspaniałym młodym kotem nie miała nawet roku zginęła dziś pod kołami samochodu
żegnaj Qniu [*] aby Ci na drodzę do raju nie zgubiła się droga

Awatar psiara396
miłośnik psów
Stary

coś

Napisane 17-06-2011 o 14:42 przez psiara396
ok temat nie nie wyszegł ale trudno no nieważne...
co by tu napisać o moich wariatach - nic ostatniio się NIC nie dzieje maźne tu tylko tyle że dziś przyszedł sąsiad (idiota do potęgi) i chciał się zaprzyjaźnić z Falco więcej nie wiem bo wtedy byłam w szkole ok to spadam następna notka jutro <3
Awatar psiara396
miłośnik psów